Адвокаційні кампанії 2014–2016 рр.

2014 р - Стіна та АПР ініціюють зміни у законодавстві про реєстрацію майнових прав на нерухоме майно

Бізнес асоціації ініціювали адвокасі кампанію по зниженню корупції в секторі малого та середнього бізнесу при здійсненні реєстрації прав власності на нерухоме майно. Для спільних дій об′єдналися дві організації МСБ "Асоціація приватних роботодавців" (м.Харків) та Спілка підприємців "Стіна" (м.Вінниця) .Було розроблено посібник для підприємців-як реєструвати нерухомість.

2014 р. - Представники бізнесу Вінниці й області вимагають законності й порядку 

Приводом до зібрання стали події останнього тижня. Зокрема – оприлюднений в соціальних мережах Сергієм Чумаком список підприємців області, до яких збираються «у гості» представники Правого сектору. Заява сколихнула і підприємців, і спільноту області. Адже йдеться про цілком протизаконні дії.Зокрема, погрози застосувати «коктейлі Молотова» у разі невиконання вимог Правого сектору. Створено гарячу телефонну лінію.

2014 р.- Спілка підприємців Стіна ініціює створення у регіоні спеціального інвестиційного та податкового режиму

Спільно із Сумською коаліцією малого та середнього бізнесу і Спілкою підприємців "Стіна" підготовлено законопроект, якій запроваджує встановлення спеціального режиму інвестиційної діяльності та оподаткування малого та середнього підприємництва на території пріоритетного розвитку в Вінницькій та Сумській області.

2014 р. - Вимоги реальних реформ від президента 

Ключове повідомлення призначається владі - потрібні реальні реформи а не профанація,економічний блок коаліційної угоди -фількина грамота.

2014 р. - Підприємці проти Водоканалу

Члени спілки обурені діями підприємства, щодо накладання штрафів за порушення так званих «умов договору», а саме типовий договір на водопостачання даного підприємства створює ідеальні умови для здійснення корупціїних дій та зловживання власним монопольним становищем на ринку водопостачання не на користь мешканців Вінницької області . 

2014 р. - За справедліві місцеві податки  

 Міська рада прийняла місцеві податки за максимальною ставкою.Підприємці вирішили  поєднати радикальний та поміркований підхід до співпраці з міською радою.  З одного боку, надати пропозиції міській владі змінити ставку тарифів. А з другого — збирати підписи щодо висловлення недовіри вінницьким депутатам та відкликання депутатського корпусу міськради.Вінницька міська рада за тиждень розробила зміни, які були прийняті.

2014 р. -  Спілка проти беспределу ДФСУ

Податкова інспекція  провела перевірку  підприємства, яке займається продажем нафтопродуктів, під час якої підприємству було донараховано 23 млн грн податку на прибуток, ПДВ та штрафних санкцій. "Весь акт податкової інспекції базується на припущеннях, на думці ревізорів, які писали цей акт.

2015 р. - РРО-протест 

Збором підписів під зверненням до голови Вінницької обласної ради Сергія Свитка та голови Вінницької ОДА Валерія Коровія завершилася протестна акція підприємців проти запровадження касових апаратів. Від місцевих чиновників бізнесмени очікують на підтримку своїх вимог щодо скасування Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» № 71-VIII, який запроваджує застосування розрахункових апаратів фізичними особами-підприємцями другої та третьої груп оподаткування.

2015 р. - Підписання в Гаазі (Нідерланди) угоди про співпрацю,щодо зменшення адміністративного тиску на бізнес між бізнес-асоціаціями України

2015 р. -  Проведено антикоррупційний аналіз регуляторних актів м.Вінниці 

2015 р. - 5 вимог від бізнесу до влади 

Спілка підприємців "Стіна", Коаліція підприємців, у яку входить 11 громадських організацій та підприємці Вінниччини звернулися до кандидатів у депутати обласної ради напередодні місцевих виборів 2015 року  з вимогою втілити вимоги реформування, що стосуються розвитку малого і середнього бізнесу. 

2015 р. - Всеукраїнська адвокаційна кампанія щодо захисту спрощенної системи оподаткування 

Завдяки роботі регіональних штабів Урядом не прийнято Законопроект №3660 , який містив вбивчі норми для МСБ.

2016 р.  - Спілка підприємців Стіна підтримує реформу у сфері спрощення підключення до електромереж 

2016 р. - Вдосконалення законодавчого регулювання у сфері зовнішньої реклами

2016 р.- Вдосконалення законодавчого регулювання у сфері регулювання відносин, повязаних зі здійсненням внутрішньої торгівлі Гармонізація на ціонального законодавства у сфері стандартизації

 

© 2010–2018 Спілка підприємців «Стіна»