Анонс: 05 жовтня у м.Вінниця відбудеться Круглий стіл на тему «Дорожня карта з розвитку МСП у сфері аквакультури – заходи, фінансування, терміни»

05 жовтня 2017 року у м.Вінниці в рамках проекту розробки Дорожньої карти розвитку малого і середнього підприємництва у сфері аквакультури у Вінницькій області відбудеться Круглий стіл «Дорожня карта з розвитку МСП у сфері аквакультури – заходи, фінансування, терміни». На запрошення організаторів заходу – Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації, Спілки підприємців «Стіна» та Асоціації рибоводів «Союз»  представники органів державної влади і місцевого самоврядування, відповідних профільних міністерств та відомств, підприємці – учасників ринку, представники територіальних громад області та інші зацікавлені сторони обговорюватимуть спектр проблемних питань, які супроводжують бізнес у зазначеній сфері. 

Базою для обговорення є підготовлена за фінансової підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ), яка впроваджується МБО «Фонд «Східна Європа» у партнерстві з ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» та ГО «Київський економічний інститут» Дорожня карта, яка містить напрямки та заходи, спрямовані на покращення умов розвитку МСП у сфері аквакультури.

Круглий стіл на тему «Проблеми розвитку підприємництва у сфері аквакультури та шляхи їх подолання» буде проведено 05 жовтня 2017 року у малій залі засідань Вінницької ОДА (вул.Соборна 72, 2-й поверх). Час початку – 11 година.

Запрошуємо усіх зацікавлених до участі у важливому громадському обговоренні.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за тел. (096)152 60 70

© 2010–2018 Спілка підприємців «Стіна»