Проекти Спілки підприємців СТІНА були презентовані на заключній конференції Программ USAID ЛЕВ

10-11 жовтня 2017 року відбулась заключна конференція Програми USAID«Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) під назвою «Розвиваємо мале та середнє підприємництво – будуємо майбутнє».

Захід зібрав понад 250 учасників для обговорення бізнес-клімату для малих та середніх підприємств (МСП), результатів, досягнутих Програмою USAID ЛЕВ з грудні 2014 року.

Серед запрошених гостей у заході взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Вікор Галасюк, голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, голова Ради Незалежної асоціації банків України Роман Шпек, бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета і президент Національної академії державного управління при Президентові України Василь Кубійда.

Учасників привітала директор регіональної місії USAIDВ Україні, Білорусі, Молдові Сюзан Косинські-Фріц, яка підкреслила важливість розвитку МСП як рушійної сили для економічного зростання і процвітання України.

У конференції взяли участь партнери Програми USAID ЛЕВ, зокрема представники національного, регіонального та місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій і провідних аналітичних центрів з Києва і регіонів.

Під час заходу відбулась презентація рейтингу регіонів за результатами Щорічної оцінки ділового клімату 2016/2017, в якій були підкреслені відмінності в бізнес-кліматі областей та визначено найбільш нагальні бар′єри для МСП.

В рамках заходу були презентовані результати реалізації проектів "Створення мережі бізнес-омбудсмена у Вінницькій області" та "Створення Дорожньої карти розвитку МСП у сфері аквакультури", що були реалізовані Спілкою підприємців СТІНА і партнерами за сприяння Програми USAID ЛЕВ. Пишаємось тим, що Вінниччина знову є одним із лідерів з розвитку МСП силами громадянського суспільства.

Конференція передбачала пленарні засідання, в рамках яких обговорили досягнення Програми USAID ЛЕВ, нові можливості для розвитку МСП на регіональному рівні, стимулювання експорту МСП шляхом усунення внутрішніх бар′єрів.

Учасники взяли участь у дискусії щодо розвитку місцевих бізнес-асоціацій (BAI). В рамках конференції відбулася офіційна церемонія закриття спільного навчального проекту «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії» Програми USAID ЛЕВ та Торгово-промислової палати для МСП п′яти пілотних регіонів.

© 2010–2018 Спілка підприємців «Стіна»