Семінар для підприємців від СП СТІНА на тему дій під час перевірок успішно відбувся у Вінниці

16 листопада Спілка підприємців СТІНА за сприяння Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації та підтримці наших надійних партнерів – товариства «Подільський Енергоконсалтинг» та Медіахолдингу RIA провела денний семінар «Перевірки. Мистецтво оборони», на якому  36 вінницьким підприємцям були надані рекомендації щодо дій під час проведення  перевірок контролюючими органами.

Під час заходу експерти спілки – О.Печалін та Є.Зільберт, а також керівник Вінницького підрозділу Державної регуляторної служби О.Данілова поінформували слухачів про зміни у чинному законодавстві щодо процедур, термінів та формату проведення перевірок органами нагляду та контролю.

Велику зацікавленість підприємців викликала презентація пані Олесі Данілової щодо нових можливостей для МСП щодо отримання інформації на сайті ДРС щодо переліку підприємств, на яких будуть проводитись планові перевірки, та відповідно – своєчасної підготовки до них. Багато практичних питань щодо нормативного забезпечення дій бізнесу по взаємодії під час перевірок були розглянуті в інформації Олександра Печаліна, який розповів про підготовку найманих працівників та правила їх поведінки при зустрічі із інспекторами контролюючих органів, основні законодавчі зміни, що стосуються теми семінару, а також надав поради щодо їх використання на практиці. Родзинкою заходу стала тренінгові програма Євгена Зільберта про психологічні та особистісні аспекти поведінки підприємців при перевірках під назвою «Підприємницьке айкідо».

Тематику, її представлення та організацію семінару слухачі за підсумками аналізу «анкет учасника» оцінили дуже високо – середня оцінка становила 4,8 балів із 5 максимальних. На загальну думку учасників, такі заходи мають проводитись на постійній основі. Наприклад, за словами комерційного директора Галереї ІнтерШик Людмили Путкарадзе, на них підприємці не лише отримують якісні знання та професійні поради щодо тих чи інших аспектів своєї діяльності. Найвагомішим є те, що спільні заходи укріплюють внутрішню взаємодію бізнесу, дозволяють відчути підтримку та сприяють створенню справжньої підприємницької спільноти.

Спілка підприємців стіна висловлює подяку усім учасникам та партнерам заходу та ще раз нагадує: Підприємець – ТВОРЕЦЬ суспільних благ!

Матеріали семінару розміщені тут

© 2010–2018 Спілка підприємців «Стіна»