Відбувся останній семінар для представників БО у Вінницькій області

Спілка підприємців “Стіна” рада поінформувати про активний розвиток системи захисту підприємців у вигляді розширення мережі представництв бізнес-омбудсмена в районах Вінниччини.

В рамках реалізації проекту “Створення інституції бізнес-омбудсмена”, що виконується ГО "Спілка підприємців "СТІНА" - учасником партнерської мережі Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», яку виконує Фонд Східна Європа та партнери 26 вересня відбувся семінар — тренінг для регіональних представників на тему «Регуляторна політика, адвокація та підтримка МСБ засобами регіональної політики впливу».

У колі однодумців експерти Спілки —  Євген Зільберт та Олександр Сологуб за участю керівника Сектору Державної регуляторної служби у Вінницькій області Олесі Данилової, надали важливу інформацію щодо правового статусу, можливостей та перешкод для діяльності представників бізнес-омбудсмена.

Учасники заходу окреслили коло проблем, вирішенням яких має зайнятись Установа БО найближчим часом, а також висловили впевненість щодо успішного розвитку проекту у майбутньому.

Крім того, учасники семінару — тренінгу отримали відповідні методичні знання, підкріплені друкованими матеріалами, та багато іншої корисної інформації, яка необхідна для  для кваліфікованого виконання покладених на них функцій. Головним же результатом зустрічі стало набуття спільного розуміння щодо необхідності об′єднання підприємницького середовища для спільних дій з розвитку МСБ нашого регіону.

Спілка підприємців “Стіна” висловлює вдячність всім учасникам заходу та закликає підприємців Вінниччини долучатись до розвитку Інституції бізнес-омбудсмена у Вінницькій області.

© 2010–2018 Спілка підприємців «Стіна»