3 липня запрошуємо підприємців і громадських експертів на круглий стіл на тему “Посилення громадського впливу на процеси реформування Вінницької митниці”

0
957

03 липня об 11.00 у приміщенні Вінницької ОДА (вул.Соборна 52, 2-й поверх) відбудеться Круглий стіл на тему “Посилення громадського впливу на процеси реформування Вінницької митниці”.

Мета круглого столу: обговорити наявні виклики розвитку підприємництва на Вінниччині, можливі шляхи та інструменти впливу на процеси реформування органів митниці зі сторони громадськості, а також формування ефективної місцевої політики розвитку міжнародної торгівлі.

 Завдання круглого столу:

  1. Інформувати представників місцевої влади, органів ДФС і митниці, громадськості про цілі і завдання проекту «Діалог зі сприяння торгівлі»
  2. Обговорити основні організаційні і методичні підходи для реалізації можливостей впливу громадськості на процеси реформування митної служби
  3. Презентувати план реалізації та комунікаційну модель співробітництва Вінницької ОДА, ДФС і митниці та громадськості в процесі реалізації основних підходів щодо вивчення проблематики реформування митниці.
  4. Узгодити із керівництвом ОДА та ДФС і митниці процедуру реалізації громадського впливу на процеси реформування митниці

Спілка підприємців СТІНА запрошує до участі підприємців і громадських експертів.

Захід відбудеться в рамках Проекту «Діалог зі сприяння торгівлі», що виконується ВО ГО “Спілка підприємців “СТІНА” за сприяння Інституту економічних досліджень і політичних консультацій та за фінансової підтримки Європейського Союзу.