Business vs Covid-19

0
1071

З огляду на тривалість карантинних заходів та проблем, що вони створюють для малого бізнесу, спілка підприємців Стіна вирішила поновити проект щотижневого дайджесту. Ми будемо пильно відстежувати дії влади та прийняті законодавчі та регуляторні рішення, що мають вплив на подальшу судьбу малого та середнього бізнесу. В першу чергу, ми будемо вести моніторинг прийнятих рішень, щодо особливо залежних від карантину видів бізнесу. Безумовно, це ресторанна справа, готельний, туристичний бізнес та роздрібна торгівля.

Антикризовий навігатор – щотижневий дайджест подій має за мету забезпечити своєчасний та якісний доступ до інформації про нормативно-законодавчі ініціативи, політичні та економічні зміни в державі та рішення регіональних і місцевих органів влади. Аналіз інформації та прогнозування ймовірних наслідків прийнятих рішень будуть проводити наші експерти. Вони будуть відфільтровувати цінну інформацію та звертати увагу підприємців на події, що безпосередньо можуть вплинути на їх бізнес.

Треба зауважити, що В2С сегмент є най вразливішим, так як працює безпосередньо з покупцями та має велику кількість безпосередніх контактів з людьми. Однак, дивлячись на ланцюги доданої вартості не треба забувати про їх залежність від учасників ланцюгів поставок. Що в свою чергу також стикаються з масою проблем, пов’язаних з короновірусними заходами. Тому в наших оглядах також буде інформація про дії митниці, національного банку та інших установ, рішення яких має вплив на бізнес в Україні в цілому.

Ми переконані, що саме зараз, обмін успішним досвідом та кейсами, що долають перепони, створені пандемією – мають найбільшу цінність. Ми закликаємо підприємців до спільної роботи над пошуком дієвих рішень, креативних ідей, корисних ініціатив, що спрямовані на зберігання та зміцнення бізнесу, проведення необхідних змін, що створять умови для його подальшого розвитку.

Окремий розділ дайджесту буде вести огляд програм підтримки для бізнесу (фінансової, експертної, освітньої). Це будуть огляди програм, запропонованих з боку держави, місцевих органів влади та міжнародних партнерів України.