Спілка підприємців Стіна визначила формат зустрічей з підприємцями

0
235

Протягом березня 2021 року, адміністрація “Спілки підприємців “Стіна” отримала низку запитів від членів спільноти, щодо необхідності проведення зустрічей між членами організації по напрацюванню антикризових заходів.

Щодо формування таких заходів 30 березня відбулось засідання Оргкомітету спілки. Під час засідання домовились, що Спілка підприємців Стіна спільно з корпорацією РІА та Регіональною радою підприємців при Облдержадміністрації починаючи з квітня проведуть серію відкритих галузевих зустрічей представників малого та середнього бізнесу регіону.

Тематика заходів:
Питання пов’язані з поточним станом справ у галузі та проблем, що виникли в результаті вжитих державою заходів протидії пандемії, пошук інструментів та ефективних рішень щодо їх подолання.
Так само планується приділити увагу питанням, які стосуються загального впливу на бізнес: процеси реформування деяких галузей; процесам діджіталізаціі; зміни в нормативно правових, законодавчих та регуляторних актах.

  • Результат заходів:
    Ми очікуємо максимальну консолідацію учасників діалогу в пошуку ефективних рішень по адаптації бізнес-моделей до умов, що склалися і можливих спільних дій, які спрямованих на вирішення проблем.
    В результаті проведення серії галузевих зустрічей:
  • ми зможемо актуалізувати інформацію про бізнес-клімат регіону;
  • побачити проблемні і больові точки значимі для всіх галузей присутніх в регіоні.

Це дозволить Спілки підприємців краще розуміти поточну пріоритетність завдань, більш точно вибудувати ефективні комунікації з органами влади, поліпшити свою роботу в рамках формування умов ведення «Державно-приватного діалогу» і муніципально-приватного співробітництва.

Отримана інформація буде використана нами для пошуку рішень, спрямованих на зміцнення регіональних зв’язків бізнесу, міжгалузевих зв’язків, а також дій щодо захисту інтересів бізнесу і поліпшенню еко середовища підприємництва в регіоні.

Формат проведення заходів:
Ми маємо намір охопити якомога більшу кількість підприємців вінницького регіону, для чого був обраний гібридний формат проведення офлайн + онлайн.
В аудиторії (офлайн) зберуться представники експертного середовища та лідери думок окремих галузей. Активних учасників галузі залучимо до ZOOM конференції. Інтерактивний режим дозволить широкому колу представників регіонального бізнесу задавати питання і брати участь в дискусії. Пряма трансляція обговорення буде вестися в каналі YouTube і буде доступна до перегляду в Facebook. Для зацікавлених підприємців, які не змогли в силу будь-яких причин взяти участь в заході, буде доступна відео-запис.