На головну Досвід експертно-аналітичної та адвокаційної діяльності

Досвід експертно-аналітичної та адвокаційної діяльностіСпілка підприємців «СТІНА» з 2009 року має досвід участі у 29 адвокаційних кампаніях, у 17 з яких здійснювалась безпосередня розробка та управління адвокаційними кампаніями, у 18 кампаніях – досягнення цілей, 6 – в роботі на даний час.2014

2015

2016

2017-2018

2014

За ініціативою Спілки підприємців Стіна Департаментом економіки ОДА було внесено у розділ ІІІ Регіональної програму розвитку МСП на 2015-2016 р. р. пункт 13 – Створити дорожню карту розвитку малого і середнього підприємництва області.

Реалізовували проект USAID «Підтримка невідкладних реформ для покращення бізнес-середовища в Україні», в пілотних містах України – Суми, Вінниця, Івано-Франківськ проводили антикорупційну експертизу регуляторних актів з проведенням адвокасі – кампаній.  Проаналізувати 90 рішень та виявили більше 800 корупційних ризиків. Розробили 9 нових  проектів  рішень та подали на розгляд депутатам.

2015

Пройшли навчання по програмі професійного зростання «Методики зменшення адміністративного тиску на МСБ» в Нідерландах. Провели тестування їх методики (випробуваною Державною регуляторною службою України) на діючих регуляторних актах (М-Тест).

В рамках проекту «Мобілізація зусиль бізнесу-влади-громади для допомоги вимушеним переселенцям із зони збройного конфлікту на сході України «Я для моєї громади» Проект CIPE опрацьована методика advocacy-policy с представниками МСБ (10 галузевих напрямків) та сформована карта потреб.

Приймали участь  в проекті USAID – Формування вимог від малого та середнього бізнесу до місцевої влади. Сформували місцеву «Business agenda». Проведення адвокасі кампаній по реформам, які запропонував бізнес, бізнесі асоціації та громада.

Координували діяльності регіонального штабу Всеукраїнської адвокаційної кампанії щодо захисту спрощеної системи оподаткування.

2016

Виступили одними із ініціаторів проведення круглого столу щодо підтримки реформ у сфері спрощення підключення до електромереж (проект ЛЕВ)

Голова організації пройшов навчання по підготовці тренерів з питань регуляторної політики (проект ЛЕВ)

Експертна підтримка вдосконалення законодавчого регулювання у сфері зовнішньої реклами (проект ЛЕВ)

Експертна підтримка вдосконалення законодавчого регулювання у сфері регулювання відносин, пов’язаних зі здійсненням внутрішньої торгівлі (проект CIPE)

Експертна підтримка щодо гармонізації національного законодавства у сфері стандартизації

Здійснення проекту адвокації щодо Скасування  Наказу міністерства фінансів України від 11.02.2016 року №49 “Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення”

2017-2018

(в стадії виконання) Створення інституції бізнес – омбудсмена у Вінницькій області

(в стадії виконання) Адвокація Дорожньої карти розвитку МСП у сфері аквакультури

(в стадії виконання) Адвокація посилення громадського впливу на процеси реформування Вінницької митниці.