Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» та в рамках  виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки з 25 травня  2021 року оголошено про початок  конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців.

Виконавчий адміністратор КонкурсуГромадська  організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «СТІНА».
Контактна інформація: Контактна особа, адміністратор спілки – Вознюк Оксана Петрівна, тел.: 0671745691, e-mail:  stina.org@gmail.com
Керівник спілки : Печалін Олександр Валентинович

етапи проведення конкурсу:

I етап: інформаційна кампанія та прийом онлайн-заявок
з 25 травня по 06 липня 2021 року;

II етап: проведення семінарів-консультацій (в тому числі в режимі online на платформі zoom.us) для учасників Конкурсу з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів,  подача бізнес-планів учасників на участь у Конкурсі
з 07 липня по 31 липня 2021 року;

III етап: розгляд та оцінка бізнес-планів учасників Конкурсу Конкурсною комісією та визначення переможців Конкурсу
з 02 серпня по 15 серпня 2021 року.

Умови участі у конкурсі:

 1. Юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані  та здійснюють підприємницьку   діяльність у Вінницькій області не більше  двох років  та громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій  області, які  мають  намір розпочати підприємницьку діяльність;
 2. Обов’ язкове заповнення он-лайн заявки на участь у конкурсі.
 3. Подання  бізнес-плану (обсягом не більше 30 сторінок друкованого тексту формату А4), який  передбачає започаткування підприємницької діяльності, створення або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), що  забезпечує створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту.
 4. Обов’язкова реєстрація  суб’єкта підприємницької діяльності у Вінницькій області до отримання гранту;
 5. Подання Виконавчому адміністратору звіту;
 6. Здійснення підприємницької діяльність не менше двох років після отримання гранту; не зменшення чисельності працівників; забезпечення  цільового використання гранту;
 7. Сплата податків та зборів пов’язаних з отриманням гранту та підприємницькою діяльністю відповідно до чинного законодавства.

Критерії оцінки бізнес-планів:

 1. Фінансово-економічне обґрунтування ідеї проекту та бізнес-плану;
 2. Обсяг прибутку та рентабельність виробництва (надання послуг);
 3. Кількість робочих місць, які планується створити;
 4. Рівень середньо місячної заробітної плати;
 5. Обсяг надходжень до бюджету від сплати податків, зборів;
 6. Строк окупності проекту.

Форма фінансової підтримки:

Переможці конкурсу отримають грант (безповоротню фінансову допомогу) за рахунок коштів обласного бюджету

розмір фінансової підтримки:

 • до 50 тис.грн. – реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від  місцезнаходження;
 • до 80 тис.грн. – реалізація  бізнес-планів яких передбачається у різних сферах діяльності виключно у сільській місцевості;
 • до 100,0 тис.грн. – реалізація  бізнес-планів передбачає співфінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту.

Перелік документів для участі у конкурсі:

 1. Он-лайн заявка подається до 24:00 год. 06 липня 2021 р. (заповніть відповідну анкету-заявку за посиланням нижче). УВАГА! Для громадян і для підприємців/підприємств форми анкет різні.
 2. Бізнес-план подається до 18:00 02 серпня 2021 р. відповідно до Аплікаційної форми в електронному вигляді на e-mail: stina.org@gmail.com і друкованому вигляді за адресою: м.Вінниця, вул. Театральна 14, оф. 205, або на відділення Нової Пошти, відділення 3, вул. Соборна 89, отримувач Вознюк Оксана Петрівна, тел. 0671745691, комісію оплачує відправник.
 3. Довідка подається у друкованому вигляді разом з бізнес-планом, підготовлена у довільній формі про відсутність обмежень, визначених пунктом 4 розділу ІІІ Положення.

Подати он-лайн заявку (Анкету) для участі у Конкурсі

Взяти участь у Конкурсі як громадянин (без статусу підприємця)

УВАГА! Дана заповнена Заявка (анкета) не є предметом участі у Конкурсі.
Aнкетні дані необхідні для встановлення прямої комунікації і подальшого супроводу Вас на етапі підготовки бізнес-плану.

Підготовлений бізнес-план потрібно буде подати до 02 серпня 2021 року до 18:00 в електронному вигляді на e-mail: stina.org@gmail.com та друкованому вигляді за адресою: м.Вінниця, вул. Театральна 14, оф. 205, або на відділення Нової Пошти, відділення 3, вул. Соборна 89, отримувач Вознюк Оксана Петрівна, тел. 0671745691, комісію оплачує відправник.
Контактиний телефон щодо техічних та організаційних питань – 0671745691 адміністратора спілки Оксана Вознюк.

Подати Анкету

Взяти участь у Конкурсі як діючий підприємець (фізична або юридична особа)

УВАГА! Дана заповнена Заявка (анкета) не є предметом участі у Конкурсі.Aнкетні дані необхідні для встановлення прямої комунікації і подальшого супроводу Вас на етапі підготовки бізнес-плану.

Підготовлений бізнес-план потрібно буде подати до 02 серпня 2021 року до 18:00 в електронному вигляді на e-mail: stina.org@gmail.com та друкованому вигляді за адресою: м.Вінниця, вул. Театральна 14, оф. 205, або на відділення Нової Пошти, відділення 3, вул. Соборна 89, отримувач Вознюк Оксана Петрівна, тел. 0671745691, комісію оплачує відправник.
Контактиний телефон щодо техічних та організаційних питань – 0671745691 адміністратора спілки Оксана Вознюк.

Подати Анкету