Молодіжний

Молодіжнийфорум

З метою підвищення рівня проінформованості молоді Вінницького регіону щодо важливості, актуальності та переваг ведення підприємницької діяльності СП "СТІНА" провела Регіональний молодіжний форум - на якому можна було дізнатися зокрема, як отримати роботу в кращих компаніях Вінниччини. Він є ПЕРШИМ етапом в рамках проекту "Working in Ukraine NOW".

В обласному молодіжному центрі «Квадрат» більше двохсот учасників зібралося на Молодіжний регіональний форум «Working in Ukraine NOW» – проєкт, який покликаний служити мостом між працівником і роботодавцем.

У вівторок, 3 грудня, у Вінниці відбувся молодіжний регіональний форум “Working in Ukraine NOW”. На ньому можна було дізнатися зокрема, як отримати роботу в кращих компаніях Вінниччини. На форум були запрошені усі, кого цікавить високооплачувана робота після закінчення навчання. Адже там можна було дізнатися, як отримати роботу в кращих компаніях Вінниччини, які компанії готові взяти на стажування без досвіду роботи і якими компетенціями повинен володіти працівник, щоб отримувати високооплачувану зарплату. Спікерами цього форуму були представники місцевої влади, коучі, представники різноманітних програм (наприклад, від ООН), а також бізнесів: компанії KNESS, Агроіндустріального холдингу МХП, компанії “Промавтоматика”, IT Association Vinnytsia тощо.