Увага Важливе повідомлення!

0
253

Шановні партнери!

Починаючи з 24 лютого 2022 року  yci підприємці, як, власне, i всі українці, зіткнулися з страшного агресією російської федерації i потерпаємо від неї майже кожного дня. В протидію тероризму, обстрілам, понівеченням, які отримала i наша громада,ми з вами виступили единим незламним, стійким та сильним економічним фронтом.

Кожен з вас з перших дній війни докладав i докладав максимум зусиль i ресурсів, аби наблизити перемогу та допомогти країні.

Проте, ворог не зупиняється, i з настанням зими по-звірськи активізує різноманітні військові атаки на нашу державу.

Враховуючи обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури України, велика частина енергетичних потужностей зруйнована, українці максимально обмежені в енергоресурсах. Однак, ми — як єдина громада повинні бути готовими до найгіршого сценарію дій агресора.

Аби застосувати ycix попереджуючих заходів i підготуватися до можливого виникнення надзвичайної стану – «блекауту», Спілка підприємців Стіна та Вінницька міська рада    закликає Вас розглянути можливість долучення до створення, організації роботи, та забезпечення облаштування на базі території ваших компаній “Пунктів Незламності”.
У разі прийняття Вами позитивного рішення з даного питання, просимо контактувати із Спілкою для передачі даних в Міську раду для обговорення деталей.