104 заявки подано на конкурс стартапів від Вінницької ОДА!

0
2126

Спілка підприємців СТІНА рада повідомити, що у поточному році заявку на участь в конкурсі бізнес-планів для підприємців початківців подали 104 “молодих” підприємця та громадянина, що мають намір розпочати власну справу.

Тематика заявлених проектів вражає різноманітністю – від організації дозвілля для дітей і молоді до влаштування цехів з переробки сільгосппродукції, від курсів шиття до створення консалтингового агенства.

Наразі заявники мають підготувати бізнес-план (обсягом не більше 30 сторінок друкованого тексту формату А4), який  передбачає започаткування підприємницької діяльності, створення або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), що  забезпечує створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту, а також Довідку у довільній формі про відсутність обмежень, визначених пунктом 4 розділу ІІІ Положення.

Зазначений пакет документів подається  до 18.00 год. 10 серпня 2018 року в друкованому вигляді на адресу: 21100, офіс 205, Театральна 14, м.Вінниця, Україна особисто або поштовим відправленням (зверніть увагу, що дата на поштовому штемпелі має бути не пізнішою за 10 серпня 2018 року).

Крім того, для допомоги у підготовці конкурсних документів протягом липня – початку серпня п.р. Спілка підприємців СТІНА проведе два денних семінари на тему якісного написання бізнес-планів. Про дату заходів ми повідомимо адресно учасникам конкурсу.

Конкурс бізнес-планів для підприємців – початківців проводиться в рамках  Плану дій реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області  на період до 2020 року відповідно до розпорядження Голови облдержадміністрації В. Коровія від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)»

Адміністратором конкурсу є ВОГО Спілка підприємців “СТІНА”.

За довідками звертайтесь за тел. 063771616, 0961526070, або на електронну адресу stina.org@gmail.com