Один із найефективніших проектів соціальної відповідальності бізнесу в Україні – проект «Село: Кроки до розвитку» ПАТ «Миронівський хлібопродукт» отримав важливий проміжний результат.
Від квітня по червень мешканці Вінницької області – фермери, підприємці, місцеві активісти і громадські організації – готували бізнес-плани, які не тільки можуть стати ґрунтом для відкриття реальної діючої справи, але й значним чином посприяти розвиткові власних громад.
23 і 24 липня у Вінниці відбулось засідання Конкурсної комісії, на якому із 64 заявників було відібрано 30 переможців, що вже у вересні отримають гранти у сумі 50 тис. грн. на початок реалізації або розвиток власної бізнес-ідеї. Зміст і економічна аргументація багатьох проектів просто вражає!
Список переможців проекту «Село: Кроки до розвитку. Вінниччина 2018» буде розміщено на нашому сайті о 20.00 29 липня
Ну хто б міг подумати, що вирощувати на Вінниччині бамбук – дуже вигідно! І що лаванда з Провансу (Франція) значно поступається за багатьма якостями лаванді, що вирощують у Тростянецькому районі. І таких прикладів – безліч.
Особливістю цьогорічного конкурсу стало не тільки збільшення майже в 3 рази кількості учасників, але й суттєве зростання якості самих конкурсних заявок (бізнес-планів). Саме ця причина привело до високого рівня конкуренції ідей, і тому члени комісії у складі Радника Голови правління ПАТ «МХП» Дмитра Камбулова, менеджера відділу корпоративної соціальної відповідальності цієї компанії Оксани Білик, керівників відповідних підрозділів Департаменту міжнародного співробітництва і регіонального розвитку Вінницької ОДА Інесси Ратушняк і Тетяни Ламакіної, а також Голови правління Спілки підприємців «СТІНА» Олександра Печаліна, окрім оцінки економічного ефекту, велику увагу звертали на саму презентацію підприємницької ідеї конкурсантами.
Помірна емоційність, зав’язана на впевненість в успіху задуманої справи, гарна презентація із показом розуміння маркетингової стратегії, довгострокового бачення розвитку, часточка власної душі, вкладена в кожну упаковку із готовим продуктом – ці складники стали головними чинниками успіху переможців. І ми впевнені, що на Вінниччині незабаром з’явиться ще 30 нових мікро-бізнесів, які ініціюють можливість створення нових робочих місць, розвитку громад, поштовх до активізації інших підприємницьких ініціатив.
Спілка підприємців СТІНА висловлює глибоку вдячність компанії «Миронівський хлібопродукт» за активну соціальну позицію, Департаменту міжнародного співробітництва і регіонального розвитку Вінницької ОДА в особі Директора Володимира Мережка – за сприяння і партнерство у реалізації проекту, Вінницькому НГО Хабу – за чудову організацію конкурсного змагання.
Ми бажаємо переможцям конкурсу успіху і наснаги у подальшій діяльності. А тим, хто був учасником змагання, але зовсім трошки не «дотянув» до перемоги, радимо обов’язково продовжувати свій пошук і готуватись до участі у конкурсі проектів «Село: Кроки до розвитку» у наступному році. З цим досвідом ви обов’язково досягнете успіху.
І ще раз: Список переможців проекту «Село: Кроки до розвитку. Вінниччина 2018» буде розміщено на нашому сайті о 20.00 29 липня п.р.
Крім того, нагадуємо, що зараз триває відбір конкурсних заявок на Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), переможці якого отримають до 100 тис. грн. на початок власної справи.
Для інформації:
МХП – це провідна компанія з промислового виробництва курятини в Україні з найбільшою часткою ринку і високою пізнаваністю брендів. МХП контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через франчайзингові точки МХП).
Громадська організація “Вінницька обласна організація “Спілка підприємців “Стіна” – об’єднання малого і середнього соціально відповідального бізнесу України, що створює здорові правила гри у веденні бізнесу, поширює підприємницьку культуру і формує свідомість громади щодо ролі підприємця в створенні суспільних благ. Спілка об’єднує 38 експертів з питань захисту та розвитку бізнесу. Членами спілки являються більше 140 бізнесменів області.