Цілюща сила мистецтва

0
294

Громадська спілка «Асоціація культурного підприємництва «Пік-Арт» за підтримки Благодійного фонду “МХП – громаді” та мережі супермаркетів “МегаСмак” реалізовує проєкт «Живопис – терапія дитячих сердець»!

Організатори мають на меті провести ряд майстер класів з живопису для 48 дітей переселенців шкільного віку; творчі заняття проводитимуться щотижня протягом трьох місяців: з червня по серпень 2022 року, безпосередньо в місті Вінниця та в мальовничому селі Буша Вінницької області.

Діти переселенців на заняттях живописом справляються із можливими психологічними травмами, пов’язаними із різкою зміною звичного способу життя. Команда творчих та небайдужих допомагає налагодити нові знайомства, знайти друзів та оволодіти навичками малювання.

У Вінниці навчання для бажаючих проводить художниця Наталія Дерлиця, в с.Буша своєю майстерністю ділиться художник Юрій Кізімов (молодший).

Записатися на майстер класи на серпень 2022 можна, скориставшись формою: https://forms.gle/boi5Y18Gq7YrqbzB9посилання на яка є і на сторінках Громадської спілки «Пік-Арт» в соцмережах: https://www.facebook.com/PIKARTUKRAINE

По закінченню майстер класів буде виготовлений каталог робіт учасників з короткими історіями учасників проєкту, а їх малюнки реалізуватимуться на благодійних аукціонах; 50% від отриманих коштів передається на облаштування дитячого реабілітаційного центру, в якому лікують дітей, постраждалих під час військового вторгнення РФ в Україну.

З повагою, керівник ГС «Пік-Арт» Тетяна Турченкова та куратор проекту Марія Ілінзер