Асоціації малого бізнесу зробили заяви щодо РРО

0
775

Нещодавно Верховна Рада України провалила голосування за відтермінування обов’язковості касових апаратів для ФОП. Законопроект № 4313 мав на меті відтермінувати запровадження для фізичних осіб-підприємців, але за документ проголосували 212 нардепів із 226 необхідних.


Едуард Курганський, представник Комітету підприємців України, розповідає:

«Вже більше року тривають протести малого бізнесу проти розширення фіскалізації. В спробі урегулювати конфлікт в Верховній Раді зареєстровано більше десяти законопроектів. Серед них найбільш резонансним став 3853 – чотири документи під одним номером.

Намагаючись виграти час, парламентські фракції узгодили відтермінування фіскалізації на рік. Але навіть це рішення було провалено. Діалогу немає. Ані між бізнесом і владою, ані між політичними групами. Наша політична культура орієнтована на проштовхування “свого” рішення. І це потрібно змінювати. Першим кроком до цього є оголошення своєї позиції публічно.

Сьогодні це роблять організації, які представляють інтереси малого бізнесу. Саме вони починали хвилю, організовуючи вуличні акції. Сьогодні вони пропонують власне бачення вирішення конфлікту».

Спілка підприємців Стіна долучається до заяви Асоціації малого бізнесу, щодо РРО:Заява_РРО_Стіна

Національна платформа
малого та середнього бізнесу

Завантаження