БЮРО ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ «АНТУРАЖ» – закохані вже 20 років у свою роботу

0
382

Кілька років тому, спілка Стіна реалізовувала молодіжний проєкт і одна із учасниць (студентка) мріяла стати ландшафтним дизайнером. Керівник організації Олександр Печалін, зателефонував члену спілки Ользі Білоус, яка багато років працює в даному секторі і попросив її познайомити студентку з майбутньою професією. Пані Ольга відповіла – “є ймовірність того, що людина передумає з вибором професії….., багато хто думає, що ландшафтний дизайн, це тільки творчість, а за кінцевою картинкою стоїть величезна праця, яка включає  будівництво (включаючи проектні роботи) і сільське господарство.

Ландшафтне бюро Антураж – це вже давно національний бренд, який постійно вдосконалюється та динамічно розвивається.

Вітаємо з  почесною грамотою від Голови Облдержадміністрації Сергія Борзова та Голови Обласної ради В’ячеслава Соколового за значні досягнення у підприємницькій діяльності та запровадження нових технологій  Ландшафтне бюро Антураж.

Команда Антуража зробили прекрасну локацію при виїзді з міста Вінниця (на виїзді за Якушинцями ) – куди спілка потрапила, як раз на майстер-клас з флористики, які проводять бекоштовно. На території облаштовані  фотозони, а привітні працівники з радістю розкажуть відвідувачам та клієнтам, як висаджувати та доглядати за рослинами. До речі, наразі діють осінні знижки.