CRM-БАТЛ для підприємців Вінниччини!

0
1423

Ви підприємець? Вас щодня турбують питання планування, розподілу та контролю? Ви хочете ефективно використовувати свою клієнтську базу? Ви прагнете автоматизувати свої бізнес процеси та сформувати стратегію взаємодії з клієнтами?

Відповідь – системи автоматизації бізнес-процесів для малого та середнього бізнесу!

19 Червня Vinnytsia IT-cluster за підтримки УкрСиббанку збере підприємців та/або топ-менеджмент малого та середнього бізнесу задля заходу: «Огляд CRM систем українського ринку – можливості для бізнесу».

CRM – система управління відносин з клієнтами, система керування бізнеспроцесами, система оперативного планування та оперативного контролю.

Під час події будуть представлені такі CRM як Bitrix24, Парус та OneBox, які допоможуть вам підвищити ефективність роботи працівників, автоматизувати бізнес, зроблять зв’язок з замовниками більш зручним, спростять взаємодію співробітників між собою, налагодять продуктивну співпрацю між різними відділами компанії та допоможуть у контролі та веденні продажів.

В кінці заходу буде проведене перехресне обговорення – панельна дискусія, в якій кожен бажаючий зможе отримати відповіді на свої питання та прийняти участь в голосуванні щ0одо вибору «Оптимальна CRM”. Під час того як комісія проводить підрахунки голосів Вас очікує смачна  кава та інші смаколики разом з можливістю вільного спілкування зі спікерами. На завершення  CRM –батлу буде оголошена система-переможець з врученням відповідного сертифікату.

Повна інформація за посиланням