Дайджест подій за минулий тиждень

0
513

Анонси подій на 16-20 квітня від Спілки підприємців СТІНА

Зустріч із Головою Вінницької ОДА В.Коровієм

Як перший результат “Кави з губернатором” 16 квітня за головуванням В.Коровія відбудеться зустріч підприємців та представників суб’єктів природних монополій із газо-, світло-, та водопостачання, метою якої є налагодження прямого діалогу.

Аукціон проектів 2018

19 квітня за ініціативи БФ Подільська громада відбудеться Аукціон проектів 2018, на якому переможці цьогорічного конкурсу грантів презентуватимуть свої проекти.
Дізнайтесь, як взяти участь у цьому цікавому заході ТУТ

Семінар по перевіркам

19 квітня в Центрі підтримки інституцій громадянського суспільства NGO-HUB (м.Вінниця, вул. Пушкіна 11) відбудеться семінар – практикум для підприємців “Перевірки бізнесу 2018. Практика захисту”. Участь у семінарі – безкоштовна.

Реєстрація – обов’язкова

Спілка підприємців СТІНА інформує про події минулого тижня

Конкурс «Село: кроки до розвитку» знову стартує на Вінниччині

За підсумками проведеного у 2017 році конкурсу мікрограндів для мешканців сільських районів керівництво агроіндустіального холдингу «Миронівський хлібопродукт» прийняло рішення про продовження і розширення географічної і фінансової бази проекту в 2018 році.
Дізнайтесь більше

Вінницька Держпродспоживслужба і Спілка підприємців СТІНА домовились про тісну взаємодію та співпрацю

13 квітня відбулася робоча зустріч керівництва Спілки підприємців СТІНА і теруправління ДПСС, метою якої стала підготовка підприємців до впровадження системи HACCP та взаємодія СТІНИ і ДПСС з запровадження вимог законодавства про контроль якості і безпечності харчових продуктів.

Дізнайтесь більше

У підприємців-початківців у 2018 році з’явиться можливість отримати фінансову допомогу з обласного бюджету!

14 квітня, відбулося громадське обговорення положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців (стартапів).
.

Дізнайтесь більше

Перевірки без попереджень і великі штрафи: як українських підприємців мотивують до встановлення євростандартів харчової безпеки

Весна «порадувала» українських підприємців зміною регуляторного середовища, що «обіцяє» велику кількість перевірок з буку органів державного нагляду і контролю, і, як наслідок, – значні штафні санкції.

Дізнайтесь більше