Експертів Спілки підприємців “СТІНА” привітав гостинний Гайсин

0
2003

2 травня 2018 року в залі засідань Гайсинського РДА стартувала реалізація другого конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2018 за ініціативою та підтримкою агроіндустріального холдинга «Миронівський хлібопродукт» (МХП), Вінницької облдержадміністрації.

Привітальне слово

В заході приймали участь заступник Голови Гайсинського РДА Несвятий Сергій Миколайович, Голова правління Спілки підприємців “СТІНА” Олександр Печалін, виконавчий директор та експерт спілки Олександр Сологуб, сільські Голови територіальних громад Гайсинського району, підприємці, активні громадські діячі.

Сергій Миколайович привітав присутніх та виступив з натхненною промовою стосовно необхідності розвитку бізнесу в селах та невеличких містечках України. Він висловив зацікавленість Гайсинської райдержадміністрації в успішній реалізації другого етапу інвестиційного проекту МХП успіху та перемоги присутнім підприємцям.

Олександр Печалін провів детальну і цікаву презентацію конкурсу, привів позитивні та негативні приклади з досвіду тогорічних конкурсантів. Зазначив, що наданні знання тренерами Спілки «СТІНА» в поєднанні з бажанням втілити або розвинути свої проекти, допоможуть сільським підприємцям виграти в цьому конкурсі та втілити свої мрії у життя.

Щаслива переможниця минулого року

Далі  слово надали тогорічній переможниці – Любов Васильєвій із села Жерденівка Гайсинського району. Вона з радістю поділилася своїм позитивним досвідом. Розповіла, що завдяки отриманим коштам розширила свою діяльність (збір та продаж лікарських рослин) та має змогу розфасовувати і пакувати свій товар, що привернуло багато нових постійних покупців. Але в цьому році Любов Васильєва також буде писати бізнес-план та подавати його на конкурс, бо мріє зробити свою послугу ще більш якісною та конкурентоспроможною.

Олександр Сологуб детально розповів про кожний пункт бізнес-плану, робив важливі акценти, обговорював можливі помилки та дії, завдяки яким цих помилок можливо уникнути. Розповів про умови та можливості конкурсу, який, у першу чергу, підтримує громадські ініціативи і тих людей, які своєю активністю, працею і натхненням прагнуть не тільки створювати власний бізнес, але й розвивати конкретні території, а також прагнуть бути соціально активними та відповідальними перед суспільством. Також Олександр порадив підприємцям не забувати про необхідність вести підрахунки, щоб реально усвідомлювати як доходи, так і витрати майбутніх проектів.

Активні представники Гайсинської громади

Після виступу експертів ГО Спілки підприємців “СТІНА”, присутні жваво обговорювали цікаві для них теми та деталі, активно задавали питання, отримували необхідні консультації. В цілому зустріч не була схожа на офіційний захід, вона нагадувала скоріше дружній обмін досвідом.

Спілка “СТІНА” дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги. Особлива подяка за гостинність, теплий прийом і прекрасну організацію заходу Сергію Миколайовичу та начальнику відділу економічного розвитку Вікторії Олексіївні Гридзь.

Конкурс проходить за підтримки агроіндустріального холдингу МХП та ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна» в рамках проекту «Село: Кроки до розвитку» 2018.