Експертів Спілки підприємців СТІНА привітав гостинний Хмільник

0
1522

18 квітня в залі засідань Хмільницького РДА відбулась презентація конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2019 за ініціативою та підтримкою агроіндустріального холдинга «Миронівський хлібопродукт» (МХП) та Вінницької облдержадміністрації.

В заході приймали участь начальник відділу економічного та міжнародного співробітництва Хмільницького РДА Володимир Иванков, менеджер сектору корпоративної та соціальної відповідальності агрохолдингу МХП Тетяна Горбатюк, виконавчий директор та експерт спілки Олександр Сологуб, сільські Голови територіальних громад Хмільницького району, підприємці, активні громадські діячі.

Володимир Михайлович привітав присутніх та передав слово Тетяні Горбатюк, яка виступила з промовою стосовно необхідності розвитку бізнесу в селах та невеличких містечках України. Від лиця керівництва холдингу Тетяна висловила зацікавленість в піднятті якості життя мешканців територій, на яких присутні підрозділи МХП. Саме тому вже третій рік поспіль на Вінниччині реалізуються відразу декілька проектів холдингу, метою яких є – соціальна підтримка громад та окремих категорій їх мешканців. Зокрема підприємців, які являються основними творцями соціальних та економічних благ.

Олександр Сологуб провів детальну і цікаву презентацію конкурсу, привів позитивні та негативні приклади з досвіду тогорічних конкурсантів. Зазначив, що наданні знання в поєднанні з бажанням реалізувати свої проекти, допоможуть сільським підприємцям виграти в цьому конкурсі та втілити свої мрії у життя.

Спілка СТІНА дякує всім хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги. Особлива подяка за організацію заходу державному регістратору Сергію Цимбалюку.