Експерти Спілки СТІНА провели тренінги для учасників Конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)

0
402

26 і 27 липня у Вінницькому НГО Хабі відбулись тренінги на тему «Бізнес-план як засіб підвищення ефективності підприємницької діяльності», метою яких було надання учасникам знань, навичок і умінь, необхідних для якісної підготовки проектної заявки (бізнес-плану) для участі у Конкурсі грантів для підприємців – початківців 2018 року, а також для підготовки ефективної презентації – захисту власного проекту на Конкурсній комісії.

Понад 70 учасників тренінгів – підприємці та громадяни, які планують розпочати власну справу, змогли в деталях розібратись із форматом участі у конкурсі, ознайомитись із запропонованою для підготовки бізнес-плану аплікаційною формою, задати експертам СП СТІНА Сергію Геричу та Олександру Сологубу запитання щодо підготовки презентації бізнес-ідеї перед конкурсною комісією.

ВАЖЛИВО! Нагадуємо, що для продовження участі Конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) у всі учасники повинні  до 18.00 10 серпня подати до Спілки підприємців «СТІНА» (м.Вінниця, вул.Театральна 14, офіс 204-205, тел. для довідок: 0637781616, Олександр Печалін, 0961526070, Олександр Сологуб) готовий бізнес-план в друкованому та електронному вигляді.

Для інформації: Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) проводиться відповідно до розпорядження Голови облдержадміністрації В. Коровія від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)», в рамках  Плану дій реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області  на період до 2020 року.

Управління Конкурсом здійснюється Департаментом міжнародного співробітництва і регіонального розвитку Вінницької ОДА.

Адміністратором Конкурсу є ГО ВО Спілка підприємців «СТІНА».