Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку

0
399

Представників бізнесу, орієнтованого на експорт не сировинних товарів та послуг запрошують взяти учать у спеціальній конференції, на тему “Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку”. Захід відбудеться у Вінниці в понеділок, 3 жовтня. 

 

Учасникам презентують актуальні інструменти фінансової підтримки виконання експертних контрактів, які діють під час воєнного стану, зазначають організатори. Йдеться про можливість отримати доступний кредит під виконання експортного контракту без застави майна, що з одночасним використанням державної програми «Доступні кредити під 5-7-9%» може бути наданий під 0% річних у гривні. Також на конференції розкажуть про можливість отримання банківської гарантії без застави майна та про захист українських експортно орієнтованих виробників від ризику нерозрахунку контрагентів перед експортером,  шляхом страхування договорів ЗЕД.

 

Серед запрошених гостей також будуть представники регіональних відділень Укргазбанку, Ощадбанку, Укрексімбанку, які в партнерстві з ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” вже надають пільгове кредитування підприємцям на виконання експортних контрактів.

 

Всі бажаючі експортери також можуть отримати індивідуальні консультації щодо всіх продуктів ЕКА, зокрема передекспертної фінансової підтримки. 

 

Зареєструватися на подію можна до 2 жовтня до 14:00, за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2tsNbzOQI_3mjMkBnMWIM8v-PJA_eW1rzUBK7qWIICF8PZA/viewform?usp=sf_link

 

Організатор заходу Експертно-кредитне агенство (ЕКА), спільно з Програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, Вінницькою міською радою, Вінницькою обласною військовою адміністрацією та Вінницькою обласною радою

Програма заходу  

Завантаження