ГО «Стіна» та агентство ПРООН (UNDP): будуємо краще життя разом!

0
724

В якості агентства Організації Об’єднаних Націй, що спеціалізується на питаннях розвитку, ПРООН підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу України, підтримує уряд у досягненні європейських стандартів політики, інституційної спроможності та практики через трансформацію відносин між державою та населенням, ефективну децентралізацію, активність приватного сектору у більш ліберальній ринковій економіці, заохочення громадян користуватися рівними можливостями доступу до послуг, здійснення прав людини та процвітання.

Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН підтримує Україну на шляху до подолання бідності, розвитку людського потенціалу, досягнення справедливих результатів, захисту довкілля і просування демократичного врядування задля якісного покращення життя українців.

Спільні зусилля ПРООН, уряду та народу України спрямовані на представлення та просування головних принципів демократичного врядування на всіх рівнях шляхом підтримки адміністративних реформ та залучення громадянського суспільства до участі у процесі прийняття рішень. Програми щодо малого та середнього підприємництва та програми соціальної допомагають сприяти економічному розвитку країни. ПРООН також виступає на захист концепції сталого розвитку як істотної політики та наголошує на важливість розвитку мереж НДО.

Офіційний сайт: www.ua.undp.org

Фейсбук сторінка: https://www.facebook.com/UNDPUkraine

Участь ГО «СТІНА» в проекті ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», дозволила нашій організації значно підвищити ефективність послуг, створити нові сервіси, структурувати вектори діяльності та збільшити чисельність наших учасників. «Проект «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» впроваджується Програмою розвитку ООН у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO)».

За сприяння команди фахівців ПРООН експерти ГО «СТІНА» розробили чіткий план організаційного розвитку до кінця 2021 року, реалізація якого дозволить надавати позитивний вплив на соціальні та економічні процеси в Україні шляхом підвищення якості послуг із захисту інтересів малого та середнього бізнесу, формування ефективної комунікації між державою і підприємцями, створення і лобіювання політики щодо поліпшення умов ведення бізнесу.

Визначні події проекту ПРООН: «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» за участю СП “СТІНА”:

27.08.2015  Церемонія підписання проектного документу “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств”

20.11.2015 Конференція «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» в рамках IV Форуму розвитку громадянського суспільства

3.12.2015 Круглий стіл для обговорення нового проекту закону «Про державну підтримку розвитку малого і середнього підприємництва в Україні»

5.02.2016 Підписання Меморандумів про Взаєморозуміння між ПРООН та обраними бізнес-об’єднаннями

18.04.2016 Тренінг “Фандрейзинг для бізнес-об’єднань МСП”

11.05.2016 Тренінг “Управління бізнес-об’єднанням та внутрішні політики”

30.05.2016 Тренінг «Адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання», модуль №1, День 1

31.05.2016 Тренінг «Адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання», модуль №1, День 2

13.06.2016 Тренінг «Адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання», модуль №2, День 1

14.06.2016 Тренінг «Адвокаційна діяльність та некомерційне лобіювання», модуль №2, День 2

14.12.2016 Зустріч з Олександром Стародубцевим для обговорення теми “Система державних закупівель Prozorro”

15.12.2016 Тренінг “Освітня програма для лідерів обраних БО. Модуль №1”

15.12.2016 Зустріч з Олесею Драшкабою для обговорення теми “Україна авангардна”

16.12.2016 Тренінг “Освітня програма для лідерів обраних БО. Модуль №1”

16.12.2016 Зустріч із Миколою Гордійчуком для обговорення теми “Дієва ідея бізнес-асоціації”

6.02.2017 Press Conference on UNDP & kmbs educational programme

21.06-26.11.2017 Тренінг “Маркетинг, PR, внутрішні та зовнішні комунікації для БО” спільно із ВебПромоЕксперт. Модулі №1-6″. Базові конференції.

25.10.2017 Публічна конференція “Створення майбутнього сектору малого та середнього бізнесу за допомогою більш активного лідерства в бізнес-асоціаціях”

17.11.2017 Конференція «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» в рамках VI Форуму розвитку громадянського суспільства

 21.12.2017 Всеукраїнський бізнес-форум «Клієнтський сервіс як потужна конкурентна перевага» м.Вінниця

30.03.2018 Круглий стіл на тему «Сприятливий бізнес-клімат на місцевому рівні – спільна відповідальність влади, бізнесу, громади» м.Вінниця

18.04.2018 Презентація-обговорення адвокаційної кампанії зі створення стандартів бізнесу та запровадження системи саморегулювання «Високі стандарти бізнесу – безпека та якість для споживача»

Детальніше про проект тут »»   

Фейсбук група проекту тут »»  

Всі навчальні матеріали Проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» безкоштовно і постійно доступні для всіх на YouTube і в розділі «Академія бізнес-об’єднань» від ПРООН на сайті Національної платформи МСБ. 

Посилання на канал YouTube  

Посилання на матеріали