Гранти для жіночого бізнесу

0
427

Запрошення на
ІНФОРМАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ щодо ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ ГРАНТІВ НА ПІДТРИМКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

 Французька неурядова організація Acted при підтримці Міністерства зовнішньої політики Канади планує оголошення конкурсу на отримання грантів, направлених на підтримку малого підприємництва у Вінницькій області.

Метою програми являється допомога підприємствам, які постраждали від збройного конфлікту і які очолюють жінки, або більшість працівників яких є жінками, для відновлення або для розширення і створення нових робочих місць. Підприємства, очолювані жінками, заохочуються до подання заявок на цей конкурс.

Основною метою проєкту SEED є підвищення економічної безпеки жінок і надання можливостей для їх самореалізації, економічного розвитку і активної участі у господарській діяльності, що спрямована по мірі можливості на економічний розвиток громад і регіонів.

Сума гранту становить до 400 000 гривень.

Територіальне охоплення даного проєкту: Вінницька область.

До участі у конкурсі будуть прийматись заявки від переміщених та місцевих підприємств, які можуть бути класифіковані як малі підприємства у період до повномасштабного вторгнення у лютому 2022, у момент подання заявки або потенційно за умови отримання гранту від Acted.

Підприємства, що допускаються до
участі у конкурсі, повинні мати одну із наступних організаційно-правових форм:

– ФОП будь-якої групи оподаткування;
– Приватні підприємства;
– Асоціації/групи ФОПів (асоціація/група може не мати єдиної загальної реєстрації, а тільки реєстрацію усіх членів, однак повинна демонструвати спільну і взаємодоповнюючу діяльність, повинна мати
єдиного загальновизнаного лідера (перевага віддається жінкам));
– Асоціації приватних підприємств;
– Товариства з обмеженою відповідальністю.

Щоб дізнатись більше інформації щодо участі у конкурсі, заповнення та подання заявки, запрошуємо взяти участь в інформаційній зустрічі, яка відбудеться он-лайн 21 листопада 2023 року з 12:00 до 13:00.

Доєднатися до зустрічі можна за посиланням через додаток Teams або інтернет браузер:
Приєднатись до зустрічі (посилання)
Ідентифікатор: 365 917 157 796
Пароль: kUxjSC
Для отримання додаткової інформації звертатися по телефону: +38 063 609 72 51 або на електронну скриньку:
anton.khodakov@acted.org