Громадські активісти та підприємці Оратівського району ознайомились із умовами участі у конкурсі бізнес-проектів «Село: кроки до розвитку»

0
1444

17 травня експертів Спілки «СТІНА» гостинно зустрів привітний та гарний Оратів, у якому відбувся семінар-тренінг по написанню заявок в рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село: кроки до розвитку» 2018. Цей проект спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

Голова Оратівського РДА Чугункін Олег Павлович привітав присутніх, та зазначив, що подібний проект реалізується в районі вперше. Він висловив щиру зацікавленість Оратівської райдержадміністрації в успішній реалізації інвестиційного проекту МХП, що націлений на розвиток малого та середнього підприємництва серед сільських мешканців, що в свою чергу позитивно вплине та простимулює розвиток економіки не тільки даного району, але й всієї Вінниччини. Олег Павлович закликав присутніх приймати активну участь у конкурсі та побажав перемоги.

Експерти Спілки «СТІНА» провели розгорнуту презентацію конкурсу. Навели позитивні та негативні приклади з досвіду тогорічних конкурсантів, з метою вберегти майбутніх учасників конкурсу від можливих помилок. Детально розповіли про умови та можливості конкурсу. Наголосили на тому, що конкурс, у першу чергу, націлений підтримати громадські ініціативи та саме тих людей, які своєю активністю, працею і натхненням бажають не тільки створювати власний бізнес, але й розвивати конкретні території, а також прагнуть бути соціально активними та відповідальними перед суспільством.

Діалоги між експертами Спілки «СТІНА» та представниками Оратівського району були конструктивними та інформаційними. Присутні з цікавістю обговорювали важливі теми, підіймали істотні питання, активно обговорювали перепони на шляху до втілення їх бізнес-ідей.  Тренера детально розбирали кожне окреме питання та надавали вичерпні відповіді. Активні представники Оратівської громади вразили своєю щирістю, доброзичливістю та відкритістю до нового досвіду.

Спілка “СТІНА” дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає майбутнім учасникам конкурсу творчого натхнення та перемоги. Особливу подяку висловлюємо керівнику відділу економічного розвитку Несварливому Сергію Олександровичу, головному спеціалісту відділу економічного розвитку і торгівлі Тимченко Антоніні Анатоліївні та головному спеціалісту відділу організаційної роботи апарату РДА Киреленко Вікторії Олександрівні за активну участь в організації і проведенні заходу.

Доречним буде додати особливі враження експертів «СТІНИ» від щирої гостинності і доброзичливості оратівців, гарну організованість та їх щирого бажання до позитивних змін.