Громади Гайсинського району долучаються до участі в проекті «Село: кроки до розвитку»

0
1112

14 травня 2019 року в залі засідань Гайсинського РДА розпочалася реалізація третього конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2019 за ініціативою та підтримкою агроіндустріального холдинга «Миронівський хлібопродукт» (МХП) та Вінницької облдержадміністрації.

Експерти Спілки підприємців СТІНА ознайомили присутніх з можливостями та умовами конкурсу. Детально розповіли про підготовку бізнес-плану, обговорили ймовірні помилки та дії, завдяки яким цих помилок можливо уникнути. Порадили підприємцям не забувати про необхідність вести підрахунки, щоб усвідомлювати як можливі доходи, так і реальні витрати майбутніх проектів.

Після виступу експертів присутні жваво обговорювали цікаві для них теми та деталі, активно задавали питання, отримували необхідні консультації. В цілому зустріч не була схожа на офіційний захід, вона нагадувала скоріше дружній обмін досвідом.

Спілка СТІНА дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги. Особлива подяка за гостинність, теплий прийом і прекрасну організацію заходу начальнику відділу економічного розвитку Вікторії Олексіївні Гридзь.