Громади Іллінецького району долучаються до участі в проекті «Село: кроки до розвитку»

0
370

7 травня в залі засідань Іллінецької РДА експерти Спілки СТІНА провели семінар-тренінг по написанню грантових проектів щодо розвитку сільського підприємництва. Цей проект проводиться за ініціативи  Агроіндустріального холдингу МХП в рамках конкурсу «Село: кроки до розвитку» 2019. Метою проекту є стимулювання соціальної активності у мешканців сіл та підтримка кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного та культурного потенціалу району.

Експерти оголосили конкурс проектів для сільських громад Іллінецького району відкритим та розповіли присутнім про умови, цілі й можливості конкурсу. Наголосили на тому, що бізнес-ідеї повинні бути не тільки привабливими в очах самих конкурсантів, але й ефективними та прибутковими. Тренера детально розповіли про соціальні, економічні та екологічні складові,  які повинні враховувати конкурсанти при написанні бізнес-плану.  Навели приклади успішних проектів минулого року, розповіли про цікаві ідеї, які при бажані можливо втілити у життя зараз.

Час тренінгу пройшов непомітно, оскільки присутніх зацікав презентований конкурс. В ході заняття представники громад Іллінецького району активно задавали питання й отримували вичерпні відповіді, жваво обговорювали важливі для них теми та деталі. Діалоги між експертами Спілки СТІНА та слухачами були цікавими,  конструктивними та інформативними.

Перейняти досвід Спілки підприємців СТІНА в рамках реалізації заходів проекту «Село: кроки до розвитку» зі Львова завітала адміністратор Клубу Ділових Людей (який являється партнером Спілки СТІНА в реалізації даного проекту на Львівщині) Анна Приведа. Приємно, що Анна високо оцінила методику та інтерактивний формат проведення семінару. Сподіваємося, що цей досвід стане їй у нагоді.

Спілка «СТІНА» дякує всім, хто прийняв участь в події та бажає майбутнім учасникам конкурсу творчого натхнення та перемоги. Особливу подяку висловлюємо начальнику управління економіки РДА Інні Іванівні Купрін за гостинність й активну участь в організації та проведенні заходу.