Громади Липовецького району долучаються до участі в проекті «Село: кроки до розвитку»

0
1261

16 травня в залі засідань Липовецької РДА експерти  Спілки «СТІНА» провели семінар-тренінг по написанню грантових проектів, щодо розвитку сільського підприємництва. Цей проект проводиться за ініціативи  Агроіндустріального холдингу МХП в рамках конкурсу «Село: кроки до розвитку» 2018. Метою проекту є стимулювання соціальної активності у сільських громадах та  підтримка кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного та культурного потенціалу району.

Експерти адміністратора проекту “Село: кроки до розвитку” – спілки підприємців «СТІНА» Олександр Печалін і Олександр Сологуб оголосили конкурс проектів для сільських громад Липовецького району відкритим та розповіли присутнім про умови, цілі й можливості конкурсу. Наголосили на тому, що бізнес-ідеї повинні бути не тільки привабливими в очах самих конкурсантів, але й ефективними та прибутковими. Тренера детально розповіли про соціальні, економічні та екологічні складові,  які повинні враховувати конкурсанти при написанні бізнес-плану.  Навели приклади успішних проектів минулого року, розповіли про цікаві ідеї, які при бажані можливо втілити у життя зараз.

Час тренінгу пройшов непомітно, оскільки присутніх зацікав презентований конкурс. В ході заняття представники громад Липовецького району активно задавали питання й отримували вичерпні відповіді, жваво обговорювали важливі для них теми та деталі. Діалоги між експертами Спілки «СТІНА» та слухачами були цікавими,  конструктивними та інформативними.

Спілка «СТІНА» дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає майбутнім учасникам конкурсу творчого натхнення та перемоги. Особливу подяку висловлюємо Голові РДА Науменко Юрію Михайловичу та головному спеціалісту загального відділу Липовецької РДА Обарі Миколі Миколайовичу за гостинність й активну участь в організації та проведенні заходу.