Громади Тульчинського району долучились до участі в проекті «Село: кроки до розвитку-2019»

0
1083

16 травня в приміщені Тульчинської РДА розпочалась реалізація третього конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2019 за ініціативою та підтримкою агроіндустріального холдинга «Миронівський хлібопродукт» (МХП) і Вінницької облдержадміністрації.

Під час заходу учасники ознайомились з пріоритетами конкурсу; отримали консультації з питань написання бізнес-планів та юридичних питань,  що  виникають  в процесі  створення  та  ведення  підприємницької діяльності. Були проінформовані про умови і терміни проведення конкурсу, а також про деякі особливості цьогорічного відбору.

Захід проходив в атмосфері активного спілкування. Присутні  відверто обговорювали свої бізнес ідеї, насущні проблеми сіл та громад. Задавали питання, та шукали можливі варіанти їх рішень. Діалоги між експертами Спілки СТІНА та представниками Тульчинського району були конструктивними та цікавими. Підіймалися теми стосовні не тільки бізнесу, але й необхідності підвищення рівня довіри між підприємцями та владою, інформаційної підтримки та регулярних експертних консультацій.

Також експерти розповіли присутнім про децентралізацію, пов’язані з нею можливості та зобов’язання. Вони навели приклади прибуткових  бізнес-ідей і зробили акцент на необхідності підтримки та сприяння розвитку бізнесу в районах і селах. Так як загальний добробут суспільства насамперед залежить  від соціально успішних підприємців.

Спілка СТІНА дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги. Особлива подяка адміністрації Тульчинської РДА за чудову організацію заходу та теплий прийом.