II Молодіжний регіональний форум «Working in Ukraine NOW» відбудеться 16 листопада 2021 року в м. Вінниця

0
547

Спілка підприємців «Стіна» запрошує студентів навчальних закладів Вінниччини на II Молодіжний регіональний форум «Working in Ukraine NOW». Захід відбудеться 16 листопада 2021 року в м. Вінниця в МЦ КВАДРАТ за адресою вул. Театральна 15.

Головною метою заходу є збереження та примноження кадрового потенціалу Вінницької області.Під час форуму передбачається інформування потенційних кадрів щодо існуючих вакансійв регіонах,потреб працівників та роботодавців, організацію проходження стажування,формування престижу робітничих професій, менторство та навчання.

Заходи проєкту сприятимуть зміні парадигми щодо ринку праці в Україні порівняно з роботою закордоном, соціальному партнерству у сфері модернізації професійної (професійно-технічної освіти) і підвищенню престижності робітничих професій пріоритетних галузей економіки області, актуалізації питань дисбалансу ринку праці.

У форумі візьмуть участь представники влади, освіти та бізнесу Вінницької області.

Проєкт реалізовується за підтримки Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької ОДА.

Партнери проєкту: ПрАТ «МХП, Фонд МХП-Громаді, ТОВ «НЕСС Груп».

УВАГА! В зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць в залі обмежена. Передбачено он-лайн трансляцію на платформі zoom та стрім на фейсбук сторінці Спілки підприємців Стіна. Для участі у заході, незалежно від форми участі (он-лайн чи оф-лайн) обов’язкова реєстрація http://bit.do/2vinforum(контактна особа Кілимник Ірина, тел. 096-819-50-35) Зареєстровані учасники (до 250 осіб) отримають від організаторів форуму брендовану сувенірну продукцію – еко-торбу, футболку, папку та блокнот.

 

Завантаження