Керівники бізнес-об”єднань Вінниччини виходять на новий професійний рівень завдяки навчанню у Києво-Могилянській бізнес-школі

0
1775
Керівники бізнес-об"єднань Вінниччини виходять на новий професійний рівень завдяки навчанню у Києво-Могилянській бізнес-школі

Вітаємо Голову правління Спілки підприємців “Стіна” Олександра Печаліна, виконавчого директора СП “СТІНА” Ірину Килимник, Генерального директора RIA Media Олега Горобця, власника ІТ-бізнесу Олександра Сердюка та інших наших щирих друзів із закінченням навчання у Києво-Могилянській бізнес-школі!

Відтепер із новими ідеями, помноженими на власний досвід та підтримку колег із проекту ПРООН “Посилення бізнес-об”еднань малих і середніх підприємств”, ми будемо ще ефективніше допомагати підприємцям Вінниччини розвивати власний бізнес та економіку країни.

Для довідки:

Програма розвитку Організацій Об′єднаних Націй (UNDP) разом з Києво-Могилянською бізнес-школою започаткувала проект з навчання керівників об′єднань малого та середнього бізнесу у лютому 2017 року.

«Ми разом з Києво-Могилянської бізнес-школою запустили нову навчальну програму для керівників об′єднань малого та середнього бізнесу для того, щоб посилити їх повноваження. Ця програма допоможе розвивати керівників бізнес-асоціацій такими навичками, як фінансування бізнесу, збір засобів і маркетингу», – зазначила заступник директора Представництва ООН в Україні Блерта Чела.

Дана програма започаткована у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та фінансовою підтримкою Швейцарської конфедерації.

Керівник даного проекту в Києво-Могилянській бізнес-школі Едуард Мальцев зазначив, що програма дозволить керівникам об′єднань отримати практичний досвід у розвитку своїх організацій. «У цій програмі ми будемо організувати зустрічі керівників з представниками державних органів влади, бізнесу та мистецтва», – зазначив він.

У програмі братимуть участь керівники Української асоціації меблевиків, Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, Вінницька обласна організація «Союз підприємців «Стіна», Клуб ділових людей, Міжрегіональний союз пташників і кормовиробників України, Донецька торгово-промислова палата, Ліга ділових і професійних Жінок України, які об′єднують близько 2500 малих та середніх підприємств.