Конференція “ГОСТИННІСТЬ І ТУРИЗМ В УКРАЇНІ. ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ”

0
738

З радістю повідомляємо, що 24 грудня 2020 року з 11 до 16:30 відбудеться Перша всеукраїнська галузева конференція “Гостинність і туризм в Україні. Партнерство заради сталого розвитку” (онлайн).

Під час заходу будуть розглянуті основні вектори розвитку галузі гостинності та туризму України, окреслені першочергові завдання задля зменшення наслідків кризи та розбудови багатостороннього партнерства на міжнародному, національному, регіональному та місцевому рівнях.

До участі запрошено представників бізнесу в сфері гостинності та туризму, галузевих і територіальних бізнес-об’єднань, галузевих експертів і фахівців, представників відповідних міністерств та інших органів державної влади України, народних депутатів України, регіональних структур і муніципалітетів, наукових установ і навчальних закладів, міжнародних і донорських організацій.

Організатор: ГО “Спілка підприємців “Стіна”
Партнер заходу: Проєкт FORBIZ | EU4Business
Інформаційні партнери: HTL Ukraine, Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство розвитку туризму України, Харківська обласна ГО “Асоціація приватних роботодавців”, ГО “Спілка сільського зеленого туризму України”, ГО “Ліга ділових та професійних жінок України”, Офіс розвитку МСП (SMEDO), Національна платформа МСБ.

Захід проводиться в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств (Етап 2)”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і за підтримки уряду Швейцарії.

Реєстрація на захід

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

Програма заходу Гостинність і туризм в Україні 24 грудня_1608732435