Конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку»

0
771

Конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» публічного акціонерного  товариства «Миронівський хлібопродукт»,  у партнерстві з Вінницькою ОДА, спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Кординатором конкурсу на Вінниччині виступає Спілка підприємців «Стіна».

20 сільських мешканців, які стануть переможцями конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» від публічного акціонерного  товариства «Миронівський хлібопродукт», отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у розмірі 40 000 гривень.

Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Вінницької області, які подадуть до Спілки підприємців «Стіна» свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів Вінницької області.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі

1. Ознайомитись із умовами конкурсу. Див. ПОЛОЖЕННЯ про конкурс мікропроектів за проектом “Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2017)”

2. Пройти тренінг по написанню проектів. Для цього потрібно зареєструватись за посиланням: goo.gl/AA5AhT або телефоном: +3 8 067 21 72 101, або відправити контактну інформацію про себе (ПІБ, тел. та е-mail) на e-mail: stina.org@gmail.com  із темою листа: Конкурс «Село. Кроки до розвитку».

Одноденний тренінг по написанню проекту відбудеться у кожному районі за розкладом:

18 травня о 10.00 год. – м. Бершадь, вул. Героїв України, 11, залзасідань РДЮСШ «Ровесник», 1 поверх;
25 травня о 10.00 год. – м. Немирів, вул. Горького, 84, зал засідань Немирівської РДА, 2 поверх;
30 травня о 10.00 год. – м. Гайсин, вул. 1 Травня, 40, зал засідань Гайсинської РДА, 2 поверх;
08 червня о 10.00 год. – м. Тростянець, вул. Соборна, 37, зал засідань Тростянецької РДА, 2 поверх;
15 червня о 10.00 год. – м. Тульчин, вул. М.Леонтовича,1, зал засідань Тульчинської РДА,2 поверх.

3. До 18.00 год. 30 червня 2017 року подати заявку на участь в конкурсі за визначеною аплікаційною формою. Див. АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА  (БІЗНЕС-ПЛАН) для участі в грантовій програмі „Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2017)”

4. Пройти конкурсне оцінювання та співбесіду;

5. Зареєструватись в якості юридичних осіб, чи фізичних осіб-підприємців;

6. Укласти договір з ПАТ «МХП» про надання гранту;

7. Почати реалізовувати проект до кінця року;

8. Показати результати впровадження проекту.

Детальніше про проект  за телефоном: +38 067 23 23 514.