Конкурс «Село: Кроки до розвитку» 2018 перейшов в активну фазу!

0
2384

СП «СТІНА» рада повідомити про успішний старт цьогорічного проекту МХП «Село: Кроки до розвитку» 2018, який охопив Бершадський, Гайсинський, Липовецький, Могилів-Подільський, Немирівський, Оратівський, Тростянецький, Тульчинський райони Вінницької області.

Хочеться відзначити, що в навчальних семінарах-тренінгах та консультаціях прийняло участь набагато більше людей, ніж в минулому році. Це свідчить не тільки про успішність але й про необхідність даного проекту, який підсилює віру соціально активної частки населення у власні сили, активізує прагнення людей до втілення своїх ініціатив, стимулює процеси позитивного творення в громадах, сприяє розвитку та зміцненню підприємництва і є яскравим прикладом ефективної співпраці між бізнесом та суспільством.

Основна ціль проекту — розвиток бізнес-ініціатив у сільській місцевості, які націлені на позитивні зміни за допомогою яких села будуть мати можливість розвиватися та ставати більш сучасними і європейськими.

Нагадуємо, що 30 переможців конкурсу отримають від ПАТ «МХП» грант у розмірі 50 000 гривень (безповоротна фінансова допомога) на реалізацію свого бізнес-проекту. Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані в електронному вигляді на адресу Спілки підприємців СТІНА stina.org@gmail.com з вказанням теми листа “Заявка на участь у конкурсі проектів Село: кроки до розвитку 2018”до 18.00 30 червня 2018 року.

Більш детальну інформацію можна отримати тут.