Літинський район підхопив естафету конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2019 та конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців

0
1059

17 квітня в приміщені Літинської РДА відбулася зустріч, призначена з приводу реалізації конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2019 за ініціативою і підтримкою агроіндустріального холдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП), та конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) за ініціативою та підтримкою Вінницької облдержадміністрації.

Захід проходив досить активно. Присутні  жваво обговорювали свої бізнес ідеї, проблеми сіл та громад. Діалоги між експертами Спілки «СТІНА» та представниками Літинського району були цікавими та конструктивними. Тренери навели приклади прибуткових  бізнес-ідей та зробили акцент на необхідності підтримки та сприяння розвитку бізнесу в районах і селах. Наголосивши на тому, що загальний добробут суспільства багато в чому залежить  насамперед від соціально успішних підприємців.

Далі експерти детально консультували присутніх стосовно етапів та правил оформлення бізнес-планів, відповідали на запитання, та обговорювали можливості підприємців щодо участі в зазначеному конкурсі.

Спілка “СТІНА” дякує всім, хто прийняв участь в події, щиро бажає конкурсантам творчого натхнення та перемоги. Особлива подяка начальнику управління економіки Людмилі Романюк за гостинність та участь в організації і проведенні події.