Можливості і труднощі релокації бізнесу через військові дії в Україні

0
58

Шановні партнери,

16 травня з 12.00 до 13.15 відбудеться дискусія щодо проблем та перспектив переміщення підприємств на більш безпечні території України у зв’язку з російським вторгненням. Організатори заходу: ДП «Прозорро.Продажі», Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE), Клуб підприємців Young Business Club (YBC), у співпраці з Міністерством економіки України.

До участі запрошуються керівники бізнес-асоціацій, представники підприємств, які були зруйновані чи пошкоджені через військові дії, засновники та топ-менеджери компаній, що розглядають можливості релокації в межах території України, а також власники вільних площ, котрі зацікавлені їх надати в оренду на комерційних чи безкоштовних засадах.

Нещодавно «Прозорро.Продажі» разом із Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації та національним проєктом «Дія.Бізнес», запустили платформу для релокації: Relocate.Prozorro.Sale. Спікери розкажуть про цей загальнодоступний та надійний інструмент, що створює можливості кооперації представників влади й бізнесу.

В рамках цього проекту бізнесу надається повноцінна допомога в перенесенні бізнесів до більш безпечних територій України, зокрема, забезпечується логістична підтримка від Укрпошти та Укрзалізниці. Також онлайн-платформа може стати дошкою оголошень щодо наявних вільних площадок на Західній та у Центральній Україні.

Метою обговорення є виявлення проблемних моментів релокації для вдосконалення механізмів державної підтримки та формування алгоритму дій для підприємців, які приймають рішення про переміщення виробництв та офісів. Буде можливість поставити питання розробникам онлайн-платформи та поділитися власним досвідом. 

РЕЄСТРАЦІЯ: https://forms.gle/V4UcQs4gopkbvjWe7 (лінк на ZOOM буде надіслано зареєстрованим)

 

ПРОГРАМА 

Модератор: Анастасія Баклан, керівник проектів CIPE, член Ради YBC

12:00 – 12:15

Підключення учасників. Вступне слово

•       Ігор Дядюра, заступник міністра економіки України

•       Ольга Батова, в.о. голови Фонду державного майна України

•       Дарина Марчак, перший заступник директора ДП «Прозорро.Продажі»

12:15 – 12:45

Презентація: Релокація бізнесу з «Прозорро.Продажі»:

•       як подати заявку через єдину платформу для релокації

•       як відбувається опрацювання заявки, що важливо вказати при заповненні

•       на якому етапі включається в роботу Укрпошта та Укрзалізниця

•       до яких областей можна перевезти бізнес 

•       яку іншу допомогу отримає бізнес

•       як запропонувати власні вільні площі для бізнесу який цього потребує

12.45 – 13.00

Бізнес про проблемні аспекти релокації

13:00 – 13:15

Питання-відповіді від учасників