На Вінниччині оголошено 20 переможців конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку»

0
218

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» публічного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт» на Вінниччині розпочався в квітні 2017 року. В цілому в рамках конкурсу у навчальних семінарах та консультаціях з юридичних питань, бізнес-планування, підготовки заявок та необхідної документації взяло участь 149 мешканців регіону із Бершадського, Гайсинського, Немирівського, Тростянецького та Тульчинського районів.

До співбесіди було допущено 25 проектів з бізнес-планами, які були складені та оформлені згідно «Аплікаційної форми». Тематика проектів була найрізноманітніша: від збору і збуту лікарських рослин, організації тепличних та фермерських господарств до будівництва мікроГЕС. Крім того, відповідно до умов конкурсу, всі заявки повинні були мати вплив на вирішення актуальних проблем сільської місцевості та соціальну значимість.

Після співбесід експертна комісія обрала 20 переможців. На втілення власних ініціатив для кожного з 20 проектів ПАТ “Миронівський хлібопродукт” передбачив гранти у сумі 40 тисяч гривень.

 

Урочисте нагородження авторів кращих проектів відбулося 16 серпня у Вінницькій облдержадміністрації. До привітань переможців долучилися голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер, директор департаменту зв’язків з громадськістю і корпоративної соціальної відповідальності ПАТ “Миронівський хлібопродукт” Альона Кузьменко та Голова Правління ГО «ВОО «Спілки підприємців “Стіна” Олександр Печалін.

 

«Тісна взаємодія держави, бізнесу та громадськості в реалізації подібних проектів є перспективним напрямком та впливає на розвиток не тільки українських сіл, але і країни в цілому. Такі проекти з’являються як результат відповідального підходу та власної участі у житті населення», – прокоментував Валерій Коровій, голова Вінницької обласної державної адміністрації.

Альона Кузьменко, директор департаменту зі зв`язків з громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Миронівський хлібопродукт», у свою чергу, зазначила: «В 2017 році ми розширили географію на 2 регіони присутності МХП – Вінницький і Черкаський. Такі конкурси є надзвичайно важливі для суспільства і довіра та інтерес до них будуть тільки зростати. Під час співбесід нам презентували багато неочікуваних ідей серед яких: будівництво міні-ГЕС, надання консультацій з питань образотворчого мистецтва, створення парку відпочинку. Впевнена, що в наступному році кількість проектів буде ще більше. Ми розуміємо і бачимо, що невелика підтримка на старті може забезпечити стійку самозайнятість та мікропідприємництво сільського населення, а це сприяє відродженню села в цілому»

По завершенню вступної частини всім переможцям вручили сертифікати на отримання гранту у розмірі 40 тисяч гривень.