Переможці конкурсу “Село:Кроки до розвитку” отримали сертифікати на 50 тисяч грн.

0
2038

Один із найефективніших проектів соціальної відповідальності бізнесу в Україні – проект «Село:Кроки до розвитку» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» отримав важливий проміжний результат.

Від квітня по червень мешканці Вінницької області – фермери, підприємці, місцеві активісти і громадські організації – готували бізнес-плани, які не тільки можуть стати ґрунтом для відкриття реальної діючої справи, але й значним чином посприяти розвиткові власних громад.

28 серпня Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та керівник проекту, фахівець відділу соціальної корпоративної відповідальності ПрАТ МХП Світлана Мигаль вручили переможцям цьогорічного конкурсу сертифікати на отримання гранту у сумі 50000 грн. для реалізації власної бізнес-ідеї.

Виступаючі із привітанням, Валерій Коровій зазначив, що зміст і економічна аргументація багатьох проектів просто вражає! І вирощення лохини, і сільська перукарня, і еко-туризм – лише окремі приклади гарних бізнес планів, реалізацію яких було підтримано в рамках Конкурсу.

Помірна емоційність, зав’язана на впевненість в успіху задуманої справи, гарна презентація із показом розуміння маркетингової стратегії, довгострокового бачення розвитку, часточка власної душі, вкладена в кожну упаковку із готовим продуктом – ці складники  стали головними чинниками успіху переможців. І ми впевнені, що на Вінниччині незабаром з’явиться ще 33 нових мікро-бізнеси, які ініціюють можливість створення нових робочих місць, розвитку громад, поштовх до активізації інших підприємницьких ініціатив.

Спілка підприємців СТІНА висловлює глибоку вдячність компанії «Миронівський хлібопродукт» за активну соціальну позицію, Департаменту міжнародного співробітництва і регіонального розвитку Вінницької ОДА в особі Директора Володимира Мережка – за сприяння і партнерство у реалізації проекту.

Ми бажаємо переможцям конкурсу успіху і наснаги у подальшій діяльності.

Для інформації:

МХП – це провідна компанія з промислового виробництва курятини в Україні з найбільшою часткою ринку і високою пізнаваністю брендів. МХП контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через франчайзингові точки МХП).

https://mhp.com.ua

Громадська організація “Вінницька обласна організація “Спілка підприємців “Стіна” – об’єднання малого і середнього соціально відповідального бізнесу України, що створює здорові правила гри у веденні бізнесу, поширює підприємницьку культуру  і формує свідомість громади щодо ролі підприємця в створенні суспільних благ. Спілка об’єднує 38 експертів з питань захисту та розвитку бізнесу. Членами спілки являються більше 140 бізнесменів області.

https://stina.org.ua