Перевірки працевлаштування в МСП – кваліфіковані відповіді на всі питання!

0
1164

«Ключові помилки бізнесу при працевлаштуванні найманих працівників» – інформаційна конференція під такою назвою відбудеться у Вінницькому хабі «Місто змістів» (вул.Пушкіна 11) 02 листопада о 13:00.

За задумом організаторів заходу – Спілки підприємців «СТІНА» та Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради, на конференції усі присутні зможуть отримати консультації та відповіді на питання, які стосуються трудового права.

У конференції візьмуть участь заступник начальника відділа з питань додержання законодавства про працю Валентина Партій, інспектор праці Михайло Пересунько, начальник відділу адміністрування доходів і зборів Олександр Лучицький, керівник Вінницького відділення Державної регуляторної служби України Олеся Данилова. На заході також виступлять директор департаменту економіки та інвестицій Віталій Погосян та голова правління спілки підприємців «СТІНА» Олександр Печалін.

Під час заходу говоритимуть про основні помилки при працевлаштуванні найманих працівників, поданні звітності до органів ДФС, плани роботи та перевірок на 2018-2019 роки.

Участь у конференції безкоштовна, проте попередньо потрібно зареєструватися. 

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту: stina.org@gmail.com.