Запрошуємо на презентацію Вінницького стандарту гостинності

0
165
Перший в Україні міський стандарт гостинності представить спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич

24 листопада о 12:00 відбудеться Meet-up гостинності для підбиття підсумків проєкту «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці», який покликаний надати інструменти росту малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності за рахунок удосконалення сервісу, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування.

Однією з ключових складових проєкту стала розробка Вінницького стандарту гостинності, який сприятиме встановленню високого рівня обслуговування та сервісу в готельно-ресторанній сфері Вінниці з акцентом на особливій якості локального продукту.
У зв’язку із карантинними обмеженнями презентація першого в Україні міського стандарту гостинності триватиме у форматі онлайн.

Трансляція відбудеться 24 листопада о 12:00 у Facebook на сторінці Вінницького стандарту гостинності.

https://www.facebook.com/104837281238376
Над розробкою Вінницького стандарту гостинності працювали власники (-ці) та топ-менеджери (-ки) закладів розміщення та
харчування, а також маркетологи (-ні). Роботу координувала експертка з продажу і сервісу, сертифікована бізнестренерка, спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич, яка і презентує стандарт.

Проєкт «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці» реалізується Спілка Підприємців Стіна за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги

Проект “Партнерство для розвитку міст” проміс / pleddg та підтримки Вінницька міська рада.

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент заходів та матеріалів проекту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.