Підприємці і активісти Тульчинського району долучаються до участі в конкурсі «Село: Кроки до розвитку» 2018

0
1294

Тульчинський район, що став лідером за кількістю переможців минулорічного конкурсу проектів «Село: Кроки до розвитку», сьогодні приєднався когорти регіонів, в яких стартував оновлений проект Агрохолдингу МХП, що адмініструється Спілкою підприємців СТІНА.

26 квітня в залі засідань Тульчинської РДА експерти Спілки «СТІНА» Олександр Печалін і Олександр Сологуб поінформували учасників заходу про можливості, які розкриває перед підприємцями і громадськістю регіону проект «Село: Кроки до розвитку». Вагомою аргументацією на користь участі в конкурсі стали враження від участі в ньому у 2017 році минулорічного переможця п.Юрія Ляша, а також висока оцінка ідеї такого конкурсу, що була надана начальником управління економіки Тульчинської РДА Юлією Дудкевич.

Під час зустрічі кожний учасник ділився своїми ідеями по створенню чи розширенню бізнесу. Серед них найбільш популярними напрямками ведення господарської діяльності стали: вирощування садків, риби та птах; заготівля та переробка молока; бджільництво та тепличне господарство.

Під час заходу учасники ознайомились з умовами конкурсу; отримали консультації з питань написання бізнес-планів та юридичних питань,  що  виникають  в процесі  створення  та  ведення  підприємницької діяльності.

Нагадуємо!  Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Вінницької області, які подадуть до 30 червня 2018 року до  Спілки підприємців «Стіна» свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського, Могилів-Подільського, Липовецького, Оратівського та Немирівського районів Вінницької області.

Детальніше про конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» на сайті: www.stina.org.ua, або за телефоном: +38 (096) 152 60 70

Запрошуємо взяти участь у конкурсі!