Підприємці і громадські активісти Могилів-Подільського району ознайомились із умовами участі у конкурсі бізнес-проектів «Село: кроки до розвитку»

0
1594

  15 травня експертів Спілки «СТІНА» гостинно зустрів привітний та гарний Могилів-Подільський, у якому відбувся семінар-тренінг по написанню заявок в рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село: кроки до розвитку» 2018. Цей проект спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

Голова Могилів-Подільського РДА Олег Іванович Китасюк зазначив, що подібний проект реалізується в районі вперше, та висловив щиру зацікавленість Могилів-Подільської райдержадміністрації в успішній реалізації інвестиційного проекту МХП, що націлений на розвиток малого та середнього підприємництва серед сільських мешканців, що в свою чергу позитивно вплине та простимулює розвиток економіки не тільки даного району, але й всієї Вінниччини. Він закликав присутніх приймати активну участь у конкурсі та побажав перемоги.

Експерти Спілки «СТІНА» Олександр Печалін і Олександр Сологуб провели детальну і цікаву презентацію конкурсу, з метою вберегти майбутніх конкурсантів від можливих помилок та розчарувань розповіли про позитивні та негативні приклади з досвіду тогорічних конкурсантів. Далі мова йшла про умови та можливості конкурсу, який, у першу чергу, підтримує громадські ініціативи і тих людей, які своєю активністю, працею і натхненням прагнуть не тільки створювати власний бізнес, але й розвивати конкретні території, а також прагнуть бути соціально активними та відповідальними перед суспільством.

Захід проходив досить активно. Присутні  обговорювали свої бізнес ідеї, проблеми сіл та громад. Діалоги між експертами Спілки «СТІНА» та представниками Могилів-Подільського району були цікавими та конструктивними. Присутні активно задавали питання, жваво обговорювали важливі для них теми та деталі, отримували необхідні консультації. Підіймалися теми, стосовні не тільки бізнесу, але й необхідності підвищення рівня довіри між підприємцями та владою, інформаційної підтримки та регулярних експертних консультацій. Наприкінці події багато хто з присутніх були захоплені новими ідеями, інші коректували старі, але майже у всіх присутніх яскраво горіли очі від натхнення та зацікавленості. Підіймалися теми, стосовні не тільки бізнесу, але й необхідності підвищення рівня довіри між підприємцями та владою, інформаційної підтримки та регулярних експертних консультацій.

Спілка “СТІНА” дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає майбутнім учасникам конкурсу творчого натхнення та перемоги. Особливу подяку висловлюємо керівнику економічного підрозділу РДА Наталії Олексіївні Косарчук та члену Ради підприємців при Голові Вінницької ОДА Еллі Аркадіївні Трейбич за активну участь в організації і проведенні заходу.

Доречним буде додати особливі враження гостей від щирої гостинності і доброзичливості могилівчан, краєвидів Могилів-Подільського, а також після відвідин Лядівського чоловічого монастиря, що насправді є однією із найчарівніших історичних пам’яток Вінниччини.