Підприємці Козятинського району ознайомились з умовами участі у конкурсі бізнес-проектів «Село: кроки до розвитку» 2019

0
951

13 травня 2019 року в залі засідань Козятинського РДА стартувала реалізація третього конкурсу мікрогрантових проектів «Село: кроки до розвитку» 2019  за ініціативою та підтримкою агроіндустріального холдинга «Миронівський хлібопродукт» (МХП) і Вінницької облдержадміністрації.

Голова Козятинської РДА Юрій Олексійович Слабчук привітав присутніх та виступив з промовою стосовно необхідності розвитку бізнесу в селах та невеличких містечках України. Він висловив зацікавленість Козятинської райдержадміністрації в успішній реалізації інвестиційного проекту МХП та побажав перемоги присутнім підприємцям.

Тренери Спілки СТІНА провели цікаву презентацію конкурсу, наголосив, що наданні знання, в поєднанні з бажанням втілити або розвинути свої проекти, допоможуть сільським підприємцям виграти в цьому конкурсі та втілити свої мрії у життя. Також вони детально розповіли про кожний пункт бізнес-плану, зробив важливі акценти. Обговорили можливі помилки та дії, завдяки яким цих помилок можливо уникнути. Ознайомили присутніх з  умовами та можливостями конкурсу, який, у першу чергу, підтримує громадські ініціативи і тих людей, які своєю активністю, працею і натхненням прагнуть не тільки створювати власний бізнес, але й розвивати конкретні території,  прагнуть бути соціально активними та відповідальними перед суспільством.

Спілка СТІНА дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги. Особлива подяка за гостинність та організацію заходу начальнику управляння економіки Козятинської РДА Олені Дейнека.