Підприємці та громадські активісти Могилів-Подільського району ознайомились із умовами участі у конкурсі бізнес-проектів «Село: кроки до розвитку» 2019

0
1156

19 квітня експертів Спілки «СТІНА» зустрів привітний та гарний Могилів-Подільський, у якому відбувся семінар-тренінг по написанню заявок в рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село: кроки до розвитку» 2019. Цей проект спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

Експерти Спілки «СТІНА» провели детальну і цікаву презентацію конкурсу, розповіли про позитивні та негативні приклади з досвіду тогорічних конкурсантів. Далі мова йшла про можливості конкурсу, який, підтримує громадські ініціативи та людей, які своєю активністю, працею і натхненням прагнуть не тільки створювати власний бізнес, але й розвивати конкретні території.

Захід проходив досить активно. Присутні  обговорювали свої бізнес ідеї, проблеми сіл та громад. Присутні активно задавали питання, жваво обговорювали важливі для них теми та деталі, отримували необхідні консультації. Підіймалися теми, стосовні не тільки бізнесу, але й необхідності підвищення рівня довіри між підприємцями та владою, інформаційної підтримки та регулярних експертних консультацій. Наприкінці події багато хто з присутніх були захоплені новими ідеями, інші коректували старі, але майже у всіх присутніх яскраво горіли очі від натхнення та зацікавленості.

Спілка “СТІНА” дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає майбутнім учасникам конкурсу творчого натхнення та перемоги. Особливу подяку за організацію заходу висловлюємо керівнику економічного підрозділу РДА Наталії Олексіївні Косарчук..