Позитивний сценарій відновлення і розвитку України

0
458

Важливим елементом стратегії перемоги України є відновлення та подальший розвиток держави. І стосується це кожної сфери, адже війна вплинула на всіх. У Києві відбувся Національний форум відновлення, на якому представники з різних куточків країни обговорили основні проблеми воєнного сьогодення та можливі шляхи їх вирішення.

«Тут зібралися різні цільові аудиторії: законотворчі, представники міністерств, громад, комітетів, експерти, науковці, представники бізнесу. Мета кожної групи – напрацювати дії, які фокусуватимуться на людині. Людина – в центрі уваги. Все, що створюємо – максимально ефективні умови для того, щоб громадянин України почувався в безпеці та пишався тим, що він – громадянин України», — Юлія Заїка, голова правління ГО «Ліга ділових та професійних жінок України».

Підняли важливі питання. Обговорили приводи для адвокацій. Вислухали експертів. Зробили висновки.

Участь у Національному форумі взяла делегація з Вінничини – члени Спілки підприємців Стіна – Ольга Білоус, Інна Духніч, Іван Векирчик, Тетяна Бойко.

Військові, представники бізнесу, аграрії, освітяни, депутати – кожен приїхав сюди поділитися своїми думками та почути інших.

Чекаємо оброблених результатів роботи.