ПРЕС-АНОНС: Прес-конференція за результатами першої фази проекту із створення регіональної мережі представництв бізнес-омбудсмена у Вінницькій області

0
466
26 вересня 2017 року у прес-центрі управління інформаційної політики Вінницької ОДА відбудеться прес-конференція, на якій буде презентовано результати першої фази проекту із створення регіональної мережі представництв бізнес-омбудсмена у Вінницькій області.
Представництва бізнес-омбудсмена у Вінницькій області
Про нову систему захисту прав та свобод підприємців, а також про можливості згуртування бізнесу для формування сильного середнього класу, якій реально впливатиме на економічну і соціальну політику в регіоні, під час заходу розкажуть безпосередні учасники подій – представники бізнес-омбудсмена з Тульчинського, Бершадського, Козятинського районів. Крім них, спікерами виступатимуть директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної держадміністрації В.Мережко, бізнес-омбудсмен у Вінницькій області І.Швець, Голова Регіональної ради підприємців при ОДА, керівник найбільшого і області об’єднання підприємців – спілки «СТІНА» О.Печалін, керівник сектору Державної регуляторної служби у Вінницькій області О.Данилова.

Установа бізнес-омбудсмена у Вінницькій області є пілотним для України проектом регіональної підтримки та захисту підприємців, метою якого, в першу чергу, є запобігання недобросовісній поведінці органів державної влади та місцевого самоврядування стосовно суб’єктів підприємництва, а також оперативне реагування на проблеми розвитку малого і середнього бізнесу, досудове вирішення спорів між бізнесом та органами контролю та медіація конфліктів у цій сфері.

Проект реалізується завдяки технічній допомозі Програми «Лідерство в економічному врядуванні» за підтримки Національного агентства США з міжнародного розвитку USAID.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Олександр Печалін – Голова правління спілки підприємців «СТІНА»             

Вінниця: +38 (098) 540-75-93, +38 (063) 778-16-16

Довідкова інформація

Установа Бізнес-омбудсмена діє на підставі Положення про інституцію бізнес-омбудсмена у Вінницькій області, яке було розроблене відповідно до Меморандуму, підписаного між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною Радою та Регіональною радою підприємців при облдержадміністрації про взаєморозуміння щодо утворення інституції бізнес-омбудсмена у Вінницькій області від 3 червня 2016 року. Партнерами інституцій виступили ГО «Спілка підприємців «СТІНА» та Вінницький бізнес-клуб. З 2016 року бізнес-омбудсменом у Вінницькій області є Ігор Швець — власник та директор аудиторської фірми «Гроссбух». Станом на кінець вересня створені 11 представництв установи у Вінницькій області.

business-ombudsman.vn.ua

Громадська організація “Вінницька обласна організація “Спілка підприємців “Стіна” – об’єднання малого і середнього соціально відповідального бізнесу України, що створює здорові правила гри у веденні бізнесу, поширює підприємницьку культуру  і формує свідомість громади щодо ролі підприємця в створенні суспільних благ. Спілка об’єднує 38 експертів з питань захисту та розвитку бізнесу. Членами спілки являються більше 115 бізнесменів області.

Серед засновників громадської організації «Вінницький бізнес-клуб» – компанія «Неміров», «Миронівський хлібопродукт», «Барлінек-інвест», Вінницький олійно-жировий комбінат та інші. Організація покликана в першу чергу захищати на території Вінницької області інтереси бізнесу – як великого, так і середнього та дрібного.

www.facebook.com/VinnytsiaBusinessClub