Проект «BUSINESS –УЧЕБКА» продовжується!

0
574

7 травня 2019 року (за ініціативою Спілки підприємців «СТІНА» і Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації в рамках проекту підготовки молодих спеціалістів «BUSINESS –УЧЕБКА») відбувся семінар за темою «Організаційний порядок та система управління на сучасному підприємстві».

Завдяки заходу студенти та молоді фахівці Вінниччини отримали сучасні знання і навички з управління комерційними підприємствами. Тренер семінару Сергій Герич розповів, що в сучасних умовах соціально-економічного розвитку одним з актуальних питань для керівників підприємств є розробка такого механізму управління виробничо-господарською діяльністю підприємства, який дозволив би зберігати та зміцнювати стійку позицію підприємства на ринку, задовольняти потреби споживачів, адекватно та оперативно реагувати на зміни зовнішнього середовища та стабільно розвиватися. Крім того, він детально ознайомив аудиторію з методами та прийомами соціального механізму, за допомогою якого підвищуються професійні та особистісні відносини працівників підприємства. Повідомив про правила діяльності суб’єктів господарювання, їх обов’язки, права та відповідальність перед суб’єктами економічної системи. Зробив акцент на тому, що саме рушій розвитку й удосконалення господарського механізму підприємства загалом, та його складових зокрема, полягає у грамотній взаємодії всіх механізмів керування.

Враження від тренінгу дуже позитивні. Варто відзначити живу та цікаву форму подачі матеріалу викладачем, його вміння включити аудиторію у відвертий діалог, чим навести на роздуми, конструктивний аналіз та несподівані висновки.

Спілка підприємців СТІНА щиро дякує Сергію Геричу за його працю!