Проект «BUSINESS –УЧЕБКА» успішно розпочато!

0
1235

З 1 квітня 2019 року за ініціативою Спілки підприємців «СТІНА» і Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації стартував проект підготовки молодих спеціалістів «BUSINESS –УЧЕБКА». Понад 30 студентів та молодих фахівців Вінниччини отримають сучасні знання і навички за допомогою серії тренінгів з розвитку soft skills, а вже влітку зможуть закріпити їх за допомогою практичних занять на провідних підприємствах міста, серед яких Медіа-корпорація RIA, ІT Association Vinnytsia, КNESS Group та ПрАТ Миронівський хлібопродукт.

10 квітня керівник Центру освітніх технологій «Школа ейдотехніки» Геннадій Чепурний, провів для молоді психологічний тренінг «Технологія продуктивної комунікації». Враження від тренінгу дуже позитивні. Варто відзначити живу та цікаву форму подачі матеріалу викладачем, його вміння згуртувати колектив, викликати до себе повагу й прихильність молоді. Тренер зміг включити аудиторію у відвертий діалог, чим навести на роздуми, конструктивний аналіз та несподівані висновки.

Грамотна структура плану заходу та зрозуміла подача матеріалу, багато прикладів, практичних завдань, що дають можливість пропустити через себе і закріпити почуте, побачити та розібрати свої помилки.  Основною метою цього тренінгу було навчити молодь керувати конструктивним діалогом, викликати зацікавленість співрозмовника, вміти швидко підіймати в його очах власний авторитет.

Важливо, що дана корисна практика дозволить молоді в подальшому застосувати отриманні навички не тільки в своїй роботі з потенційними клієнтами, але й в повсякденному житті.

Ще раз щиро дякуємо Геннадію Чепурному за його зрозумілу та цікаву подачу матеріалу!