Реєструйтесь на дитячі майстер-класи по живопису

0
482

“Живопис – терапія дитячих сердець”– проєкт, яким громадська спілка “Пік-Арт” прагне допомогти дітям переселенців (ВПО), які наразі проживають на території Вінницької області абстрагуватись та відволіктись від військових подій, які відбуваються в Україні,а також посприяти особистісному розвитку і образотворчому мисленню учасників проєкту.

Художники нашої спілки,протягом червня-серпня 2022 р., проведуть майстер-класи з живопису:

– 12 майстер-класів у м. Вінниця проведе художниця Дерлиця Наталія  в студії «Лавка чудес».

– 12 майстер-класів в с. Буша, Вінницької області проведе художник Юрій Кізімов(молодший) на території садиби «Майстер-арт».

Запрошуємо дітей шкільного віку із числа ВПО до реєстрації: https://forms.gle/d2fSdtzwEZAchKx89

У зв’язку з обмеженою кількістю учасників в одній групі (максимум 8 осіб), реєстрація обов’язкова. Після реєстрації, для підтвердження участі, з вами зв’яжеться адміністратор спілки.

Для однієї групи учасників відвідування майстер-класів буде протягом одного місяця, раз на тиждень, тривалість заняття до 2 годин.

Створені роботи в рамкахпроєкту“Живопис – терапія дитячих сердець”будуть реалізовані за допомогою благодійного аукціону, а отримані кошти передано на допомогу пораненим військовим, які перебувають у вінницьких лікарнях.

Також проєктом передбачається виготовлення каталогу робіт учасників та під час підсумкової зустрічі вручення учасникам на згадку.

До реалізації проєкту та його масштабування, запрошуємо партнерів – фізичних та юридичних осіб, меценатів, благодійників та спонсорів.